Окупанти на Донбасі обстріляли Луганське і Південне

Ніхто з українських військових не постраждав

Окупанти на Донбасі обстріляли Луганське і Південне

Протягом доби бойовики двічі порушили перемир'я на Донбасі. Російські найманці застосували гранатомети і стрілецьку зброю.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на штаб ООС.

"Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 на рамках Тристоронньої контактної групи", — йдеться в повідомленні.

У районі Луганського ворог вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу Південного окупанти вчинили обстріл зі стрілецької зброї.

Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає.

Наші захисники відкривали вогонь і змусили супротивника припинити вогневу активність.

Ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою.

Раніше Інформатор повідомляв, що на Донбасі за минулу добу бойовики 14 раз порушили перемир'я, поранений військовий.

Крім того, чи відправлять Міністра оборони України у відставку, і хто може замінити Тарана на цій посаді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube