Головна
Шоу-біз
12:48, 13 Травня
Информатор UA

Интро

Окупанти, крім крадіжки 500 тисяч тонн зерна на тимчасово окупованих територіях України, незаконно вивезли десятки тисяч тонн олії, сотні кілограмів овочів. Також вони крадуть у наших аграріїв сільгосптехніку. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, передає Інформатор. "Окупанти з Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької областей вивезли близько 500 тисяч тонн зерна. Плюс відомо про вивезення кількох десятків тисяч тонн соняшникової олії. Безпрецедентні крадіжки тривають", - заявив Висоцький. За його словами, міністерство слідкує за ситуацією. "Все документуємо. І однозначно на всіх фронтах боротимемося за повернення вкраденого та повну компенсацію завданих збитків", - зазначив Висоцький. Він додав, що зафіксовано факти крадіжок та сільськогосподарської техніки. "Вона в наших селян сучасна. По GPS можна чітко відстежити, що вона поїхала на територію росії та Криму", - уточнив Висоцький. Окупанти вкрали кілька сотень кілограмів овочів з українських громад, які зараз знаходяться на тимчасово окупованих територіях. "Крім того, у них була спроба зерно експортувати. Ми через МЗС України, завдяки міжнародному співробітництву, заблокували його імпорт у наші держави-партнери. Тому швидше за все вони його якось внутрішньо використовуватимуть для своїх цілей", - пояснив Висоцький. Нагадаємо, окупанти розбомбили елеватор у Рубіжному. Окрім того, російські війська блокують морські порти, Україна не може вивезти близько 90 мільйонів тонн агропродукції. Також Інформатор писав, що війна в Україні може призвести до злиднів та голоду до 1,7 мільярда людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Окупанти крадуть зерно, олію, овочі та сільгосптехніку в Україні

Читать на русском
Окупанти крадуть зерно, олію, овочі та сільгосптехніку в Україні

Міністерство аграрної політики та продовольства слідкує за ситуацією

Окупанти, крім крадіжки 500 тисяч тонн зерна на тимчасово окупованих територіях України, незаконно вивезли десятки тисяч тонн олії, сотні кілограмів овочів. Також вони крадуть у наших аграріїв сільгосптехніку.

Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, – передає Інформатор

"Окупанти з Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької областей вивезли близько 500 тисяч тонн зерна. Плюс відомо про вивезення кількох десятків тисяч тонн соняшникової олії. Безпрецедентні крадіжки тривають", - заявив Висоцький.

За його словами, міністерство слідкує за ситуацією.

"Все документуємо. І однозначно на всіх фронтах боротимемося за повернення вкраденого та повну компенсацію завданих збитків", - зазначив Висоцький.

Він додав, що зафіксовано факти крадіжок та сільськогосподарської техніки.

"Вона в наших селян сучасна. По GPS можна чітко відстежити, що вона поїхала на територію росії та Криму", - уточнив Висоцький.

Окупанти вкрали кілька сотень кілограмів овочів з українських громад, які зараз знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

"Крім того, у них була спроба зерно експортувати. Ми через МЗС України, завдяки міжнародному співробітництву, заблокували його імпорт у наші держави-партнери. Тому швидше за все вони його якось внутрішньо використовуватимуть для своїх цілей", - пояснив Висоцький.

Нагадаємо, окупанти розбомбили елеватор у Рубіжному. Окрім того, російські війська блокують морські порти, Україна не може вивезти близько 90 мільйонів тонн агропродукції.

Також Інформатор писав, що війна в Україні може призвести до злиднів та голоду до 1,7 мільярда людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.