Окупант поскаржився на великі втрати армії рф та грозиться обстрілювати Польщу - перехоплення ГУР

Читать на русском

Російський окупант розповів про серйозні втрати загарбників на фронті

Читать на русском
Російські окупанти
У ГУР показали розмову окупанта, який скаржиться на військове керівництво рф

Російський окупант розповів про серйозні втрати загарбників на фронті

Російський окупант розповів про великі втрати армії рф через безглузді рішення командування. Також він поскаржився, на ситуацію навколо Кремінної: там, за його словами, Збройні Сили України вже практично все взяли в кільце (оточили).

Такий запис перехопленої розмови опублікували в Головному управлінні служби розвідки України. У розмові окупант також розповідає, що його батальйон не повинен був стояти "на першій лінії", і тим більше бути в складі штурмової бригади. На одну позицію до них привезли три одиниці БТР та 175 добровольців. Після цього окупанти понесли серйозні втрати.

"Нас залишилася сотка, бл*дь, якщо не 90", — жаліється окупант.

Він також розповів, що його куртка нагадує друшляк: вочевидь, настільки багато там слідів після обстрілів. Однак сам він якимось дивом вижив. Він додав, що один з їхніх офіцерів поставив мобілізованих за п'ять метрів один від одного, де немає жодного окопу та "в кожного по магазину".

Окупант скиглить, що все дуже погано, а російське керівництво та пропагандисти не хочуть роздувати паніку. Водночас загарбник кричить, що треба обстрілювати Польщу, бо там нібито знаходяться навчальні центри.

"За кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата", – нагадують окупантам в Головному управлінні служби розвідки України. 

 

Окупанти скаржаться на ситуацію на фронті

Нещодавно в Головному управлінні служби розвідки України показали перехоплення розмови окупанта, який також скаржився на великі втрати. За його словами, на його позиції гинуло багато й серед тих, хто тільки нещодавно прибув. Це може свідчити також про низький рівень підготовки загарбників.

Також один з окупантів теж розповідав про серйозні втрати російської армії. За його словами, його товариш загинув через міну. Крім того, він пожалівся батькам, що в них на фронті немає ані їжі, ані цигарок, що вкотре підкреслює ставлення російського командування до своїх же солдат. 

"Коротше, я не знаю... Батьку, перекинь Олі... Скільки там грошей залишилось? В нас ані їжі, нічого знов нема. Ані цигарок, нічого не надсилають", - каже російський військовий в розмові з батьками.

Нагадаємо, раніше один з окупантів поскаржився на замполіта, який краде в загарбників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.