Окупант на фоні вибухів розповів дружині про втрати у його роті – перехоплення ГУР

Читать на русском

Військовий армії РФ поскаржився, що можна підірватися як на чужій, так і на своїй міні

Читать на русском
Окупанти
У ГУР опублікували нове перехоплення розмови окупантів

Військовий армії РФ поскаржився, що можна підірватися як на чужій, так і на своїй міні

Російські розвідники опублікували чергову розмову окупанта, у якій він намагається розвіяти ілюзії своєї дружини та розповідає про втрати у роті та взводі. Він готовий сидіти в окопі, тільки щоб залишитись живим.

Загарбник говорить, що ситуація важка, проте все не так погано. За його словами, у нього нормальні позиції, хоч і постійно літають коптери та скидають воги, але в інших все набагато гірше. 

"Коптери літають, воги скидають. Особливо там, далі, де хлопців поселили Міномети б'ють і міни тут. І наші, і не наші, незрозуміло де лежать", – сказав росіянин.

Він додав, що буде "обережніше бігати", бо є втрати і у роті, і у взводі. Проте скільки окупант не став уточнювати. Але навіть така мізерна інформація засмутила дівчину. 

 

Яка ситуація на фронті 

Станом на 29 травня ліквідовано близько 207 тисяч окупантів. Тільки за останню добу на "концерт до кобзона" відправилось 430 загарбників. Російська війська продовжують намагатися повністю окупувати Луганську та Донецьку області. Проте ЗСУ стійко дають їм відсіч. Окрім того, що вони не дають росіянам просуватись на лінії фронту, наші захисники знищують бази, склади БК та місця дислокації живої сили ворога у глибокому тилу.

Так, 27 травня, в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області сталося відразу дві пожежі після потужних вибухів. Відомо, що прилетіло до району порту та на територію заводу "Азовкабель". Трохи раніше "бавовна" завітала у тимчасово окуповані Олешки Херсонської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.