У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Приспів цієї пісні лежав у моїх чернетках кілька років. Я постійно до нього поверталася, але… І ось одного зимового ранку (насправді листопадового, коли випав перший сніг) я сіла за фортепіано, і “пазл склався”. «СНІГ» — це новорічна історія про стосунки. Ваше нагадування про те, що Новий рік — чудова нагода дійсно розпочати НОВИЙ РІК свого життя.
Київ розглядає створений орган у Вільнюсі орган, як ключ до подальшої інтеграції в Альянс
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що новостворена Рада Україна-НАТО суттєво розширює можливості Києва. За його словами, це новий рівень взаємин, який наближає інтеграцію України до Альянсу. Київ сподівається використати цю платформу для подальших консультацій із союзниками щодо впровадження реформ, які наблизять членство.
Раду Україна-НАТО може скликати як Генеральний секретар Альянсу, так і Україна, повідомив Столтенберг. Цей орган може приймати рішення, тобто Київ матиме таке ж право голосу, як і решта 31 країна-союзник НАТО.
«Кризові перемовини можуть бути ініційовані будь-яким членом Ради. Це сильний політичний інструмент, він відрізняється від того, що було раніше. Це орган, який може прийняти рішення. Це один з елементів, який наближає Україну до членства в НАТО», — заявив Столтенберг.
Перша Рада Україна-НАТО, збереться в середу. Цей орган виступає як платформа для спілкування Києва та 31 члена Альянсу. Рада також слугуватиме засобом, за допомогою якого Київ зможе поглибити масштаби співпраці з НАТО. На відміну від Комісії Україна — НАТО, на якій лише обговорювалися питання, Рада може приймати рішення, які будуть виконуватися членами.
«Рада Україна-НАТО розглядається нами як елемент процесу вступу до Альянсу. Завдяки участі в цій Раді ми очікуємо отримати більш конкретні рекомендації щодо реформування сектора оборони та безпеки, а також необхідну практичну допомогу та поради для нашого майбутнього членства», — розповів Time український депутат, голова української делегації в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернієв.
Водночас експерти визнають, що подальше членство України в НАТО цілком залежить від результатів закінчення війни. Якщо все завершиться «замороженням конфлікту», це може стати перешкодою для подальшої інтеграції, тож функціонування Ради ніяк у цьому не допоможе.
Ми також розповідали про те, яку допомогу Україна отримає Австралії. Інформатор також розповідав, коли розпочнеться засідання Ради та які події будуть найбільш визначальними на другий день саміту НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.