«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Тепер область в "жовтій" зоні епідемічної небезпеки
У неділю, 25 квітня, Одеська область вийшла з «червоної» зони епідемічної небезпеки. Тепер вона в «жовтій» зоні карантину.
Як повідомляє Інформатор,відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Так, в області знімають заборону з роботи ТРЦ, кафе, ресторанів масових заходів.
Тим часом в «червоній» зоні ще залишаються Києва і 11 областей: Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.
Нагадаємо, наступного тижня з «червоної» зони карантину можуть вийти п'ять областей та Київ.Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні почала стабілізуватися.
Також Інформатор писав, що в Україні режим НС і карантин продовжили до кінця червня .