"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Документ відображатиме чітку позицію Палати представників, і тільки повне досягнення її умов буде визнане, як перемога
Члени палати представників разом із послом України в США Оксаною Маркаровою представили двопартійний проєкт резолюції з позицією щодо умов перемоги України. Документ пропонує закріпити позицію, що перемогою може вважатися тільки повне відновлення територіальної цілісності нашої країни до кордонів 1991 року. Крім цього, мир в Україні після перемоги потрібно забезпечити шляхом інтеграції в НАТО, а всіх винних в рф – притягти до відповідальності.
Про це Маркарова офіційно повідомила на своїй сторінці в Facebook. Мова йде про те, аби чітко та документально показати позицію США в баченні перемоги України. Зокрема, там закріплено три конкретні пункти, які мають стати свого роду метою, до якої прямуватимуть США в питанні підтримки України.
Виглядають ці позиції наступним чином:
Проєкт презентували на Капітолійському пагорбі. Серед інших, на оголошенні були присутні голова Гельсінської комісії США конгресмен Джо Вілсон від Республіканської партії, співголова комісії Стів Коен від Демократичної партії та ще одна представниця демократів та співголова Конгресового українського кокусу Марсі Каптур. Від України також у заході брав участь третій президент Віктор Ющенко.
Фактично, у США пропонують закріпити документ, який буде чітко та зрозуміло відображати спільну мету та позицію. Головне, що бачення нашої перемоги доволі чітко збігається з баченням офіційних осіб України, оскільки в резолюції прописані основні вимоги, які включалися в “мирні плани” від президента України та деяких посадовців.
Президент України презентував на початку 2023 року власний мирний план з 10 пунктів. Зокрема, мова в ньому йде якраз про виведення окупаційних військ з України, повернення територіальної цілісності та відшкодування збитків. Також у ньому говориться про забезпечення ядерної, продовольчої та енергетичної безпеки, офіційну фіксацію закінчення війни та покарання для всіх винних у воєнних злочинах. Такий план підтримав Євросоюз.
У росії очікувано заявили, що про такий мирний план “не може бути й мови”. Зокрема, таку фразу оголосив російський очільник МЗС Сергій Лавров. Проте, речник МЗС України Олег Ніколенко наголосив, що на думку росії вже давно світові байдуже. Неважливо, наскільки агресору це не подобається, але цей мирний план доведеться виконувати.
Нагадаємо, що в польському місті Глівіце ремонтуватимуть для України танки Leopard 2 - Міноборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.