RU
Головна
COVID-19
20:46, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Новий штам коронавірусу стрімко поширюється країнами Європи. Цю мутацію вірусу, що з'явилася у Південній Африці, медики вже діагностували у новохворих у Німеччині, Бельгії, Італії, Великій Британії та інших країнах. Весь світ обговорює появу штаму , а деякі країни призупиняють авіасполучення з країнами Південної Африки, щоб зупинити поширення нового штаму. Найближчим часом вірус, найімовірніше, потрапить і в Україну. При цьому новий штам частіше, ніж більш ранні види коронавірусу, інфікує молодих людей, чим і становить особливу небезпеку. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву голови парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайла Радуцького Також нардеп повідомив, що швидше поширюється та заражає тих, хто вже перехворів. Серед симптомів захворювання медики Південної Африки фіксують: сильну стомлюваність, головний біль, дуже високу температуру. При цьому втрати нюху та смакових відчуттів у хворих не спостерігається. Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я на цей момент не можуть точно сказати, чи призводить до більш тяжкого перебігу захворювання порівняно з іншими видами коронавірусу. Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький висловив рекомендацію обов'язково робити щеплення перехворілим на інші штами вірусу. Якщо людина перехворіла, то згідно з рекомендаціями МОЗ їй потрібно вакцинуватися через 28 днів. Перенесення хвороби не гарантує, що ви не занедужаєте повторно. Попередні дані говорять про ймовірний підвищений ризик повторного зараження коронавірусом штаму . Також необхідно прискорити рішення щодо введення дози для груп ризику та тих, хто на передньому краї боротьби із хворобою. Літні люди та медичні працівники повинні отримати можливість посилити захист (організму ред.) від COVID-19, заявив парламентар. В той же час МЗС України наполегливо рекомендує українцям утриматися від поїздок до Південної Африки, Ботсвани, Есватіні (колишній Свазіленд), Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве. Раніше ми також повідомляли, що Ізраїль на два тижні закрив кордони для іноземців через новий штам коронавірусу Крім того, Інформатор повідомляв, що варіант коронавірусу небезпечніший за інші штами. . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Новий штам коронавірусу «Омікрон»: що відомо про симптоми

Читать на русском
Новий штам коронавірусу «Омікрон»: що відомо про симптоми

При цьому у хворих не спостерігається деяких характерних для COVID-19 симптомів

Новий штам коронавірусу «Омікрон» стрімко поширюється країнами Європи. Цю мутацію вірусу, що з'явилася у Південній Африці, медики вже діагностували у новохворих у Німеччині, Бельгії, Італії, Великій Британії та інших країнах.

Весь світ обговорює появу штаму «Омікрон», а деякі країни призупиняють авіасполучення з країнами Південної Африки, щоб зупинити поширення нового штаму. Найближчим часом вірус, найімовірніше, потрапить і в Україну. При цьому новий штам частіше, ніж більш ранні види коронавірусу, інфікує молодих людей, чим і становить особливу небезпеку. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву голови парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайла Радуцького

Також нардеп повідомив, що «Омікрон» швидше поширюється та заражає тих, хто вже перехворів. Серед симптомів захворювання медики Південної Африки фіксують:

  • сильну стомлюваність,
  • головний біль,
  • дуже високу температуру.

При цьому втрати нюху та смакових відчуттів у хворих не спостерігається.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я на цей момент не можуть точно сказати, чи призводить «Омікрон» до більш тяжкого перебігу захворювання порівняно з іншими видами коронавірусу.

Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький висловив рекомендацію обов'язково робити щеплення перехворілим на інші штами вірусу.

«Якщо людина перехворіла, то згідно з рекомендаціями МОЗ їй потрібно вакцинуватися через 28 днів. Перенесення хвороби не гарантує, що ви не занедужаєте повторно. Попередні дані говорять про ймовірний підвищений ризик повторного зараження коронавірусом штаму «Омікрон». Також необхідно прискорити рішення щодо введення «бустерної» дози для груп ризику та тих, хто на передньому краї боротьби із хворобою. Літні люди та медичні працівники повинні отримати можливість посилити захист (організму – ред.) від COVID-19», – заявив парламентар.

В той же час МЗС України наполегливо  рекомендує українцям утриматися від поїздок до Південної Африки, Ботсвани, Есватіні (колишній Свазіленд), Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве.

Раніше ми також повідомляли, що Ізраїль на два тижні закрив кордони для іноземців через новий штам коронавірусу «Омікрон»

Крім того, Інформатор повідомляв, що варіант коронавірусу «Омікрон» небезпечніший за інші штами. .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.