Головна
COVID-19
19:57, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Майбутні штами коронавірусу можуть бути ще заразнішими, ніж "Омікрон". З часом у вірусу з'являється більше можливостей змінюватися. Про це заявила експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія ван Керкхові. - передає Інформатор. За її словами, зараз нічого невідомо про властивості нових варіантів, але можна бути впевненими в тому, що вони будуть заразнішими, оскільки кожен наступний штам намагається перевершити попередній. "Омікрон" не буде останнім варіантом, який ми обговорюватимемо, і дуже реальною є можливість появи в майбутньому варіантів, які викликають стурбованість", - сказала вона. Ван Керхове зазначила, що потрібно зменшити ризик появи нових варіантів коронавірусу, щоб запобігти важким наслідкам,зокрема для системи охорони здоров'я. За її словами, деякі інфіковані коронавірусом люди мають довгострокові наслідки хвороби, яких фахівці ще досконально не вивчили. Зазначимо, раніше у ВООЗ заявили, що штами та викликали цунамі коронавірусу у світі . Також ми розповідали, що робити, щоб не заразитися на штамм коронавірусу "Омікрон". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Нові штами коронавірусу можуть бути ще заразнішими, ніж "Омікрон" - ВООЗ

Читать на русском
Нові штами коронавірусу можуть бути ще заразнішими, ніж "Омікрон" - ВООЗ

Поки що нічого невідомо про властивості нових варіантів

Майбутні штами коронавірусу можуть бути ще заразнішими, ніж "Омікрон". З часом у вірусу з'являється більше можливостей змінюватися.

Про це заявила експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія ван Керкхові. - передає Інформатор

За її словами, зараз нічого невідомо про властивості нових варіантів, але можна бути впевненими в тому, що вони будуть заразнішими, оскільки кожен наступний штам намагається перевершити попередній.

"Омікрон" не буде останнім варіантом, який ми обговорюватимемо, і дуже реальною є можливість появи в майбутньому варіантів, які викликають стурбованість", - сказала вона.

Ван Керхове зазначила, що потрібно зменшити ризик появи нових варіантів коронавірусу, щоб запобігти важким наслідкам,зокрема для системи охорони здоров'я.

За її словами, деякі інфіковані коронавірусом люди мають довгострокові наслідки хвороби, яких фахівці ще досконально не вивчили.

Зазначимо, раніше у ВООЗ заявили, що штами «Омікрон» та «Дельта» викликали цунамі коронавірусу у світі

Також ми розповідали, що робити, щоб не заразитися на штамм коронавірусу "Омікрон".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.