Нове покоління людей почало народжуватися у 2025 році – висновок відомого футуролога

Це бута ера Generation Beta

Технології, покоління, діти, народжуваність, вчені, прогноз, Новий 2025 рік
Технології залишаються однією з визначальних сил, що спонукають до зміни поколінь.

Усіх дітей, які народяться в 2025 році – і аж до 2039 року, називатимуть бета-поколінням. Футурологи переконані, що саме вони побачать приголомшливу інтеграцію людини з технологіями та значні культурні зміни через це, повідомляє IFLScience. Власне, цей процес уже почався. 

Про це говорить зокрема соціолог і футуролог Марк МакКріндл, який ввів термін Покоління Альфа, що означав соціально обізнане, технічно підковане покоління людей, народжених у 2010-2024 роках.

Цей стиль аналізу поколінь поділяє людей на когорти за роками народження, щоб зрозуміти культурні, технологічні та соціальні впливи, які формують їхні погляди й поведінку. Кожна когорта, яка зазвичай охоплює близько 15 років, відображає значні зміни у світі та спільні цінності людей.

Прийдешнім поколінням будуть діти міленіалів, народжені з 1980 по 1994 рік, і покоління Z-ників, народжені в 1995-2009 роках. Обидва ці покоління були відзначені світом, який усе більше насичувався технологіями. І ця тенденція, буде посилюватися.

У той час як Generation Alpha сформувалося під час зростання інтелектуальних технологій і штучного інтелекту, Generation Beta житиме у світі, де ШІ та автоматизація повністю впроваджені в повсякденне життя. Таким чином, їхнє сприйняття цифрового та фізичного світів буде майже нероздільним.

"Покоління Beta, ймовірно, будуть першим поколінням, яке відчує віртуальні середовища як стандартні аспекти повсякденного життя... Алгоритми штучного інтелекту адаптуватимуть їхнє навчання, покупки та соціальні взаємодії так, як ми можемо лише уявити", – йдеться в дописі футуролога.

На життя Generation Beta також впливатиме зростаючий скептицизм щодо деяких аспектів Інтернету. Вони будуть одним із перших поколінь, які виховуватимуться цифровими батьками, які виросли з соціальними медіа, але чітко усвідомили їхній негативний вплив на мозок людини.

"Батьки покоління Z частіше погоджуються з тим, що обмеження часу, проведеного їхніми дітьми перед екраном, є для них пріоритетним", – додав МакКріндл. За його словами, ці батьки будуть схильні обмежувати час доступу дітей до технологій, встановлюючи часові й вікові рамки для своїх дітей тощо.

До 2035 року покоління Beta становитиме 16% світового населення, і очікується, що багато хто з них доживе до XXII століття. Їхній світ суттєво відрізнятиметься від попередніх поколінь, враховуючи також зміну клімату та глобальної демографії.

Їхній підхід до цих питань, ймовірно, буде сформований цінностями їхніх батьків-міленіалів і покоління Z, які відомі тим, що відстоюють такі ідеали, як різноманітність і рівність.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube