Головна
Життя
Туризм
18:07, 26 Січня
Информатор UA

Интро

Норвегія змінила правила вїзду для українців. Тепер карантин не буде потрібний, якщо ви повністю вакциновані від коронавірусу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я. Відтепер до Норвегії без карантину зможуть в'їхати особи, які пройшли повний курс щеплення вакцинами: AstraZeneca (Covishield); Comirnaty (BioNTech/Pfizer); Moderna; CoronaVac (Sinovac); Janssen (JohnsonJohnson). Норвегія визнає цифрові COVID-сертифікати у додатку "Дія" та паперовий сертифікат з порталу "Дія" (з діючим QR-кодом). Паперовий сертифікат, виданий сімейним лікарем, не визнається. До перетину кордону необхідно зареєструватись у цифровому реєстрі подорожей, а після в'їзду зробити тест на коронавірус. Нагадаємо, раніше ми розповідали, куди найчастіше літали та їздили українці у 2021 році. Також Інформатор писав, скільки заробила Україна на туризмі у 2021 році. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Норвегія змінила правила в'їзду для українців

Читать на русском

Норвегія визнає цифрові COVID-сертифікати у додатку "Дія"

Читать на русском
Норвегія змінила правила в'їзду для українців

Норвегія визнає цифрові COVID-сертифікати у додатку "Дія"

Норвегія змінила правила в’їзду для українців. Тепер карантин не буде потрібний, якщо ви повністю вакциновані від коронавірусу.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я.

Відтепер до Норвегії без карантину зможуть в'їхати особи, які пройшли повний курс щеплення вакцинами:

  • AstraZeneca (Covishield);
  • Comirnaty (BioNTech/Pfizer);
  • Moderna;
  • CoronaVac (Sinovac);
  • Janssen (Johnson&Johnson).

Норвегія визнає цифрові COVID-сертифікати у додатку "Дія" та паперовий сертифікат з порталу "Дія" (з діючим QR-кодом). Паперовий сертифікат, виданий сімейним лікарем, не визнається.

До перетину кордону необхідно зареєструватись у цифровому реєстрі подорожей, а після в'їзду зробити тест на коронавірус.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, куди найчастіше літали та їздили українці у 2021 році.

Також Інформатор писав, скільки заробила Україна на туризмі у 2021 році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.