«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Вона зазначила, що у разі затягування війни, стійкість населення у довготривалій перспективі буде важливою запорукою для перемоги у війні
Ірина Верещук провела зустріч з представниками посольства та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія. Вона з ними обговорила деталі реалізації "Програми Нансена". Українська посадовиця відзначила, що соціально-гуманітарна підтримка цивільних українців має бути довгостроковою та спланованою. За її словами, Норвегія створила фонд на мільярди євро щодо цього питання.
Про це Верещук розповіла у своєму офіційному Telegram-каналі. Вона зазначила, що у разі затягування війни, стійкість населення у довготривалій перспективі буде важливою запорукою для перемоги у війні.
Вона відзначила, що Норвегія просунулась у допомозі України. Ця країна стала однією з перших, яка почала дотримуватися політики допомоги українцям.
"Вони створили фонд у 7,3 млрд євро на пʼять років. Це "Програма підтримки України імені Фрітьофа Нансена". Сьогодні мали зустріч з командою посольства та МЗС Королівства Норвегія щодо реалізації "Програми Нансена". Дякую пані послу Хелене Санд Андерсен, а в її особі Уряду Королівства Норвегія за увагу до гуманітарної підтримки України", - додала Верещук.
Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук 26 січня заявила, що виплати внутрішньо переселеним особам мають бути оптимізовані. За її словами, цього вимагають партнери. А зміни пов'язані зі зменшенням дохідної частини бюджету.Нардепка наголосила, що у 2024 році гроші на допомогу для ВПО знову становитимуть близько 57 мільярдів гривень. В Україні приблизно 4,9 млн осіб вважаються внутрішніми переселенцями. З них 2,5 мільйона щомісяця отримують виплати.
“Ми напряму прив'язані до рішень наших партнерів. Партнери ставлять вимоги постійно верифікувати виплати з метою їх зменшення або оптимізації. Йдеться про те, що за міжнародними лекалами 2 роки достатньо для того, щоб адаптуватися”, – підкреслила Верещук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.