У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Впровадження такої можливості займе певний час
Німецький концерн Rheinmetall планує збільшити виробництво артилерійських боєприпасів. Відтак кількість снарядів для української армії можуть збільшити до 700 тисяч снарядів в рік.
Про це заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв'ю Handelsblatt .
Нині компанія виробляє 450 тисяч артилерійських снарядів на рік. Й тому Rheinmetall вже вважають найбільшим західним виробником боєприпасів
"Ми можемо розширити наше виробництво до 600-700 тисяч артилерійських снарядів на рік", - зазначив Паппергер.
Можливе розширення виробництва артилерійських снарядів займе певний час. До того ж на це потрібні додаткові кошти. За оцінками Паппергера витрати оцінюють у 200-250 мільйонів євро.
5 травня Рада Європейського союзу нарешті затвердила фінансування закупівлі боєприпасів для України. Йдеться, про один мільярд євро. Про це йдеться у заяві пресслужби Ради ЄС. Йдеться про фінансування артилерійських снарядів калібру 155 мм і, за потреби, ракет, які будуть спільно закуплені державами-членами ЄС у європейській оборонній промисловості для ЗСУ. Контракти на ці закупівлі мають бути укладені до 30 вересня 2023 року.
Нагадаємо, раніше Єгипет відмовився постачати ракети росії та почав виробляти снаряди для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.