Головна
Світ
17:04, 20 Червня
Информатор UA

Интро

За весь час повномасштабного вторгнення Німеччина вирішила вперше вдатися до конфіскації майна росіян. Про це повідомляє Bild, передає Інформатор. Санкції проти росії часто містять у собі чи конфіскацію російських активів в інших країнах. Схоже, у Німеччині вирішили вперше згадати про можливість вилучення російського майна за агресію проти України. Мова йде про повну конфіскацію нерухомості. Прокуратура Мюнхена з 14 червня конфіскувала вже три обєкти нерухомості. Мова йде про приватні квартири підсанкційних громадян рф. Також вилучили й банківський рахунок, на який щомісяця відправлялися орендні платежі. Кожен місяць рахунок поповнювався приблизно на 3 500 євро. Обвинуваченим у цій справі прокуратура вказала депутата рашистської державної думи. Щоправда, конкретне імя не називається. Дружина цього депутата зареєстрована за місцем проживання у Мюнхені. У Німеччині пояснили, що причиною такого розслідування і прийнятих заходів стало те, що згаданий анонімний депутат підтримав резолюцію, яка закликала вождя рашистів путіна визнати псевдореспубліки, так звані, та . Обвинувачені Л. і К. є спільними власниками двох квартир у Мюнхені і навіть після накладення санкцій на обвинуваченого Л. продовжували отримувати дохід від оренди квартир з порушенням санкцій. У ході слідства зясувалося, що обвинувачена К. також отримувала постійний дохід від оренди третьої квартири в Мюнхені, вона є одноосібним власником цього майна. Як дружина Л., яка значиться в. у цій справі, згідно зі статтею 2 Регламенту ЄС № 269/2014, вона є особою, повязаною з обвинуваченим, який потрапив під санкції, і тому сама підпадає під санкції, говориться в матеріалах справи. Нагадаємо, що ЄС заморозив активи російських олігархів майже на 13 млрд євро. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Німеччина вперше конфіскувала російське майно в рамках санкцій

Читать на русском
Німеччина вперше конфіскувала російське майно в рамках санкцій

Країна робить маленькі кроки на шляху протидії російській агресії

За весь час повномасштабного вторгнення Німеччина вирішила вперше вдатися до конфіскації майна росіян. 

Про це повідомляє Bild, – передає Інформатор.

Санкції проти росії часто містять у собі «заморозку» чи конфіскацію російських активів в інших країнах. Схоже, у Німеччині вирішили вперше згадати про можливість вилучення російського майна за агресію проти України. Мова йде про повну конфіскацію нерухомості.

Прокуратура Мюнхена з 14 червня конфіскувала вже три об’єкти нерухомості. Мова йде про приватні квартири підсанкційних громадян рф. Також вилучили й банківський рахунок, на який щомісяця відправлялися орендні платежі. Кожен місяць рахунок поповнювався приблизно на 3 500 євро. 

Обвинуваченим у цій справі прокуратура вказала депутата рашистської державної думи. Щоправда, конкретне ім’я не називається. Дружина цього депутата зареєстрована за місцем проживання у Мюнхені.

У Німеччині пояснили, що причиною такого розслідування і прийнятих заходів стало те, що згаданий анонімний депутат підтримав резолюцію, яка закликала вождя рашистів путіна визнати псевдореспубліки, так звані, «днр» та «лнр».

«Обвинувачені Л. і К. є спільними власниками двох квартир у Мюнхені і навіть після накладення санкцій на обвинуваченого Л. продовжували отримувати дохід від оренди квартир з порушенням санкцій. У ході слідства з’ясувалося, що обвинувачена К. також отримувала постійний дохід від оренди третьої квартири в Мюнхені, вона є одноосібним власником цього майна. Як дружина Л., яка значиться в. у цій справі, згідно зі статтею 2 Регламенту ЄС № 269/2014, вона є особою, пов’язаною з обвинуваченим, який потрапив під санкції, і тому сама підпадає під санкції», – говориться в матеріалах справи. 

Нагадаємо, що ЄС заморозив активи російських олігархів майже на 13 млрд євро.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.