“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Комплекс протиповітряної оборони розмістять в іншій країні
Польща та Німеччина ухвалили рішення щодо системи Patriot. Комплекс протиповітряної оборони не передаватимуть Україні.
Про таку відмову повідомив у своєму твітері міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. Він зазначив, що почув її під час розмови з міністеркою оборони Німеччини Крістін Ламбрехт.
"Після розмови з Міністерством оборони Німеччини я з розчаруванням прийняв рішення відмовитися від підтримки України", - йдеться у повідомленні.
Блащак зазначив, що розгортання систем ППО Patriot у західних регіонах України посилило б безпеку поляків та українців.
"Тож ми приступаємо до робочих домовленостей щодо розміщення пускової установки в Польщі та підключення їх до нашої командної системи", - додав міністр оборони.
ЗРК Patriot – це велика "родина", яка постійно розширюється, оновлюється та модернізується. Наразі Patriot – найкращий і, мабуть, найвідоміший засіб ППО у світі. Він здатен перехоплювати цілі на великій відстані. Наприклад, лише 4 комплекси можуть прикривати велике місто.
Також цей ЗРК має дуже чутливі радари, які здатні ефективно виявляти цілі від найменших до найбільших. Ба більше, останні розробки здатні перехоплювати навіть балістичні ракети, що дуже актуально для України.
При цьому Patriot є його багатовекторним, тобто може одночасно виявляти та розпізнавати понад 100 повітряних цілей, а також безперервно супроводжувати 8 із них, та випускати і наводити на кожну з 8 цілей до 3 ракет.
Однак варто й зазначити, що Patriot є складною системою. Вона вимагає тривалого навчання з нею, координації з супутником і складного процесу інтеграції до системи ешелонованої ППО