Головна
Україна
Політика
21:59, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Заступник голови Офісу президента Ігор Жовква заявив, що деякі країни ЄС, зокрема Німеччина, блокують розгляд питання 8 мільярдів євро макрофінансової допомоги для України. Як передає Інформатор, про це він сказав на брифінгу 2 серпня. За його словами, отримання 1 млрд євро із передбачених 9 млрд макрофінансової допомоги, ухваленої лідерами країн-членів ЄС, є позитивною новиною. "Чекаємо на отримання ще 8 млрд євро. На жаль, певні країни Євросоюзу, зокрема Німеччина, поки що блокують розгляд цього питання", сказав Жовква, додавши, що президент України веде активні переговори зі своїми партнерами. Нагадаємо, глава МінфінуМарченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу. Крім того, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна може розраховувати ще на 20 млрд доларів допомоги з боку міжнародних партнерів до кінця року. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Німеччина та деякі країни ЄС блокують отримання Україною 8 млрд євро допомоги - ОП

Читать на русском
Німеччина та деякі країни ЄС блокують отримання Україною 8 млрд євро допомоги - ОП

Наразі ведуться активні переговори зі своїми партнерами

Заступник голови Офісу президента Ігор Жовква заявив, що деякі країни ЄС, зокрема Німеччина, блокують розгляд питання 8 мільярдів євро макрофінансової допомоги для України. 

Як передає Інформатор, про це він сказав на брифінгу 2 серпня.

За його словами, отримання 1 млрд євро із передбачених 9 млрд макрофінансової допомоги, ухваленої лідерами країн-членів ЄС, є позитивною новиною. 

"Чекаємо на отримання ще 8 млрд євро. На жаль, певні країни Євросоюзу, зокрема Німеччина, поки що блокують розгляд цього питання", – сказав Жовква, додавши, що президент України веде активні переговори зі своїми партнерами.

Нагадаємо, глава Мінфіну Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу

Крім того, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна може розраховувати ще на 20 млрд доларів допомоги з боку міжнародних партнерів до кінця року

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.