Головна
Бізнес
Економіка
19:33, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Міністр фінансів України Сергій Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу. За його словами, ці гроші не можна витрачати на фінансування армії. Як передає Інформатор, про це Марченко сказав в інтерв'ю "Уніан". Він зазначив, щоможливість фінансувати армію є лише коштом зібраних податків, а також внутрішніх запозичень. "Я хочу, щоб всі чітко розуміли ситуацію, в якій ми перебуваємо. Грантові і кредитні кошти західних партнерів ми не можемо використовувати на військові потреби. Видатки на війну виросли майже в десять разів, а обсяг податків, які ми збираємо, скоротився в рази. Тому ми маємо можливість фінансувати армію лише за рахунок зібраних податків, а також внутрішніх запозичень, у тому числі за допомогою викупу облігацій уряду Національним банком", - сказав Марченко. Нагадаємо, раніше голова уряду Денис Шмигаль заявив, що Україна може розраховувати ще на 20 млрд доларів допомоги з боку міжнародних партнерів до кінця року. Також Україна отримала 1,3 млрд доларівна фінансування держбюджету від США. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу

Читать на русском
Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу

Ці гроші не можна витрачати на фінансування армії

Міністр фінансів України Сергій Марченко розповів про головну проблему з витратами допомоги Заходу. За його словами, ці гроші не можна витрачати на фінансування армії. 

Як передає Інформатор, про це Марченко сказав в інтерв'ю "Уніан".

Він зазначив, що можливість фінансувати армію є лише коштом зібраних податків, а також внутрішніх запозичень. 

"Я хочу, щоб всі чітко розуміли ситуацію, в якій ми перебуваємо. Грантові і кредитні кошти західних партнерів ми не можемо використовувати на військові потреби. Видатки на війну виросли майже в десять разів, а обсяг податків, які ми збираємо, скоротився в рази. Тому ми маємо можливість фінансувати армію лише за рахунок зібраних податків, а також внутрішніх запозичень, у тому числі за допомогою викупу облігацій уряду Національним банком", - сказав Марченко. 

Нагадаємо, раніше голова уряду Денис Шмигаль заявив, що Україна може розраховувати ще на 20 млрд доларів допомоги з боку міжнародних партнерів до кінця року

Також Україна отримала 1,3 млрд доларів на фінансування держбюджету від США. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.