“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Інвестиції в нові заводи надходитимуть від нашої держави
Найбільший у Німеччині виробник зброї Rheinmetall планує у майбутньому виробляти танки, системи протиповітряної оборони та боєприпаси в Україні.
Про це повідомляє глава Rheinmetall Армін Паппергер у виданні Handelsblatt. В компанії вже почали робити спроби укласти деякі угоди про співпрацю та створення спільних підприємств з українськими компаніями у найближчі тижні. Йдеться про спільні підприємства з автомобільних систем, ППО та боєприпасів.
"Таким чином ми даємо Україні можливість захистити себе у середньостроковій та довгостроковій перспективі", - додав глава Rheinmetall.
За його словами, інвестиції в нові заводи виходитимуть від української держави. Як конкретний приклад Паппергер навів відомий план будівництва основних бойових танків Panther в Україні. Він вважає, що найближчими десятьма роками попит з боку України на подібні озброєння буде дуже високим.
У березні 2023 року гендиректор компанії Армін Паппергер заявив, що Rheinmetall вже підготував концепцію будівництва танкового заводу в Україні.
"Ми повинні дати Україні можливість захищатися. Такий завод не будується за один день. Тож нам потрібно почати планувати зараз. Ми розробили концепцію і представили її уряду ФРН", - зазначив посадовець.
Паппергер також розповів, що потужності не належатимуть Rheinmetall - концерн планує орендувати приміщення.
"Ми не фінансуватимемо цю роботу, це повинна зробити Україна або інша держава, яка надасть допомогу Україні. Це був би не наш завод, але Україна його будує, а ми його орендуємо", - пояснив гендиретор.
За його словами, будівництво можуть почати під час війни або вже після її закінчення. Остаточне рішення у цьому питанні буде за Києвом. Також Паппергер підкреслив, що такий завод міг би випускати до 400 німецьких танків Panther на рік.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що німецький концерн Rheinmetall хоче надати Україні більше снарядів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.