“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Евакуйовано близько 50 осіб
У середу, 23 лютого, всіх співробітників хімкомбінату "Титан" у місті Армянськ евакуювали з об'єкту. У Головному управлінні розвідки говорять про можливу підготовку до інсценованої провокації з боку Росії.
Інформація про це з'явилася на сторінці ГУР Facebook, – повідомляє Інформатор.
За їхніми даними, не виключається теракт чи хімічна диверсія з метою звинуватити у цьому українську сторону. Співробітників підприємства евакуювали приблизно о 20.00. Їх близько 50 людей.
"Ми офіційно заявляємо, що Україна не планувала і не планує жодних диверсійних дій на цьому об'єкті, і спростовуємо всі заяви щодо цього", - заявили у відомстві.
Раніше ми розповідали про те, як бойовики РФ обстріляли Луганськ, щоб потім звинуватити у цьому ЗСУ. Відео моменту тут.
Також писали, що співробітники СБУ перехопили розмови бойовиків, де зізнаються в обстрілах мирного населення. Записи переговорів тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.