Головна
Фоторепортаж
11:06, 25 Лютого
Информатор UA

Интро

Сьогодні вночі російські війська знову обстрілювали Київ. Ворог застосовував артилерію та снаряди не лише щодо стратегічно важливих об'єктів інфраструктури. Близько 04:20 на Позняках (вул. Кошиця 7А) вибухонебезпечний пристрій влучив у багатоповерховий житловий будинок. Інформатор побував на місці події за кілька годин після того, як стався обстріл. Нижче фотографія знищеного ворогом об'єкта. Поруч зі зруйнованим будинком - школа Також Інформатор писав, що на Луганщині через обстріл загинув мирний житель, 6 вдалося врятувати. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Нічний обстріл Позняків: як виглядає місце зараз

Читать на русском
Нічний обстріл Позняків: як виглядає місце зараз

Нічний обстріл Позняків: як виглядає місце зараз

Сьогодні вночі російські війська знову обстрілювали Київ. Ворог застосовував артилерію та снаряди не лише щодо стратегічно важливих об'єктів інфраструктури. Близько 04:20 на Позняках (вул. Кошиця 7А) вибухонебезпечний пристрій влучив у багатоповерховий  житловий будинок.

Інформатор побував на місці події за кілька годин після того, як стався обстріл. Нижче фотографія знищеного ворогом об'єкта.

Поруч зі зруйнованим будинком - школа

Також Інформатор писав, що на Луганщині через обстріл загинув мирний житель, 6 вдалося врятувати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.