Невдача «Зорі» і поразки кривдників українських команд - результати матчів Ліги Європи і Ліги конференцій

«Зоря» в матчі четвертого раунду кваліфікації Ліги Європи програла віденському «Рапіду».

Не використавши жодного з безлічі своїх моментів, «Зоря» крупно програла. Всі свої м'ячі «Рапід» забив після помилок гравців українського клубу.

Про результати матчів четвертого відбіркового раунду Ліги Європи і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У четвер, 19 серпня, відбулися перші матчі четвертого відбіркового раунду Ліги Європи і Ліги конференцій. У цих турнірах у України залишився один представник - луганська «Зоря». Український клуб в дуелі за вихід в груповий етап Ліги Європи зустрівся з «Рапідом» (Відень, Австрія). На поле стадіону «Вестштадіон» команди вийшли в таких складах:

Рапід: Штребінгер, Стойкович, Граймль, Хофманн, Улльманн, Араз, Любічіч, Граховац, Грюлль, Фунтас, Кара.

Запасні: Унгер, Гартлер, Віммер, Кнасмюлльнер, Шик, Петрович, Ауер, Китагава, Зульцбахер, Шустер.

Зоря: Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніньо, Назарин, Кочергін, Кабаєв, Булеца, Аллахьяр, Громов.

Запасні: Жилкін, Мацапура, Цвек, Руфат, Луньов, Шахаб, Хомченовський, Гладкий, Фрімпонг, Крістіан.

Стартові хвилини поєдинку пройшли в рівній боротьбі. Команди по черзі поводили атаки і заробили по одному кутовому. Перший удар по воротах на 7-й хвилині провів Кочергін - Штребінгер відбив перед собою, а добити не було кому.

На 11-й хвилині Аллахьяр вийшов один на один, обіграв голкіпера і з гострого кута пробив по воротах, але захисник встиг підстрахувати Штребінгера і ліквідував загрозу. На 19-й хвилині Громов з півкола штрафного намагався закрутити м'яч під праву штангу. Штребінгер зайняв правильну позицію і забрав м'яч в руки.

Через 10 хвилин помилка воротаря «Зорі» призвела до голу. Шевченко вибив м'яч на суперника, Фунтас підхопив, обіграв Вернидуба і ударом з-за меж штрафного відправив м'яч у лівий нижній кут.

На 37-й хвилині Кабан отримав попередження за фол в центрі поля. А через 2 хвилини Вернидуб ціною жовтої картки зупинив гостру атаку «Рапіда», збивши Грюлля.

На 51-й хвилині Араз прийняв м'яч і пробив метрів з 20-ти. І хоча Шевченко торкнувся пролетів над поперечиною м'яча, арбітр призначив удар від воріт. Через дві хвилини «Зоря» заробила перспективний стандарт. Удар зі штрафного прийняла на себе стінка, м'яч відскочив до Аллахьяру і форвард пробив вище воріт.

Ще через дві хвилини Імереков ударом над поперечиною замкнув подачу з кутового. На 65-й хвилині Шахаб фінтами розкрутив суперника і пробив, але захисник «Рапіда» встиг кинутися під удар і м'яч рикошетом пройшов над поперечиною.

«Зоря» продовжувала нарощувати тиск на ворота «Рапіда». На 73-й хвилині Штребінгер парирував удар Кабаєва, а добивання заблокували гравці оборони. Господарі також використовували будь-яку можливість для атаки. На 76-й хвилині Шевченко переклав на кутовий удар в ближній кут.

А через дві хвилини «Зоря» пропустила вдруге. Імереков програв боротьбу в центрі поля, Кара вискочив на оперативний простір і з лінії штрафного рикошетом від лівої штанги відправив м'яч у сітку.

На 85-й хвилині чергова помилка привела до третього взяття воріт «Зорі». Жуніньо практично подарував м'яч супернику, послідувала передача в штрафну, і Грюлль в дотик переправив ігровий снаряд у сітку.

• Рейнджерс (Шотландія) - Алашкерт (Вірменія) 1: 0;
  • Славія Прага (Чехія) - Легія (Польща) 2: 2.

У Лізі конференцій казахстанський «Шахтар», раніше вибив з турніру «Колос», вдома програв «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль). Кривдник полтавської «Ворскли» клуб з Фінляндії КуПС, також в домашньому матчі, пропустив чотири м'ячі від берлінського «Уніона».

• Ракув (Польща) - Гент (Бельгія) 1: 0.

Матчі у відповідь Ліги Європи і Ліги конференцій відбудуться 26 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» над «Монако» в матчі четвертого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.