“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Мікрочіп призначений для медичного використання
Компанія Neuralink, що займається технологією інтерфейсів мозку, планує наступного року почати імплантувати мікрочіпи людям. Вони допомагатимуть людям із проблемами зі здоров'ям та травмами хребта.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Insider .
Neuralink розробляє чіп, який імплантуватимуть в мозок людей для стимуляції мозкової активності. Він призначений для медичного використання. Зокрема, для лікування серйозних травм спинного мозку та неврологічних розладів.
«Neuralink добре працює на мавпах, і ми насправді проводимо багато тестів і просто підтверджуємо, що це дуже безпечно і надійно, а пристрій Neuralink можна безпечно видалити... Наступного року очікуємо на схвалення FDA», - заявив Ілон Маск, який є власником компанії.
За його словами, стандарти Neuralink щодо імплантації пристрою значно вищі, ніж вимагає Управління продовольства та медикаментів США (FDA). Також він додав, що першими людьми, які випробують мікрочіп, будуть люди із серйозними травмами хребта.
До речі, у квітні Ілон Маск показав на відео мавпи, яка грає у відеоігри силою думки завдяки його чіпу Neuralink.
Нагадаємо, раніше Ілон Маск розповів про нові можливості мозкових чіпів Neuralink. Зазначимо, Neuralink – єдина компанія, що розробляє технологію мозкового інтерфейсу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .