RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
17:08, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Netflix показав перший трейлер майбутнього інтерактивного хоррора Escape the Undertaker. Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі стрімінгового сервісу, - передає Інформатор. Схоже, що над глобальним сюжетом особливо заморочуватися не стали - головний лиходій, три жертви, і будинок, наповнений небезпеками. Швидше за все, автори зосередилися на можливостях вибору і відгалуженнях сюжетних поворотів, пов'язаних із ними. Саме глядачам належить вирішити, як героям вчинити в той чи інший момент. Усі актори в майбутньому фільмі є професійними бійцями WWE. До слова, події в ньому також підв'язують до цього шоу. За сюжетом, рестлери Біг І, Ксав'є Вудсі Кофі Кінгстон прийшли в будинок до іншого відомого бійця - Трунаря (Undertaker). Виявилося, що його будинок повний всяких надприродних пасток і небезпек, а сам він явно задумує щось недобре. Інтерактивний фільм вийде вже 5 жовтня. Нагадаємо, що раніше Генрі Кавілл розповів деякі подробиці про життя і відносини Геральта в другому сезоні від Netflix. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Netflix випустив перший трейлер інтерактивного хоррора, у якому всі ролі зіграли зірки WWE

Читать на русском
Netflix випустив перший трейлер інтерактивного хоррора, у якому всі ролі зіграли зірки WWE

Фільм безпосередньо зв'язали з бійцівською кар'єрою персонажів

Netflix показав перший трейлер майбутнього інтерактивного хоррора Escape the Undertaker.

Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі стрімінгового сервісу, - передає Інформатор.

Схоже, що над глобальним сюжетом особливо заморочуватися не стали - головний лиходій, три жертви, і будинок, наповнений небезпеками. Швидше за все, автори зосередилися на можливостях вибору і відгалуженнях сюжетних поворотів, пов'язаних із ними. Саме глядачам належить вирішити, як героям вчинити в той чи інший момент.

Усі актори в майбутньому фільмі є професійними бійцями WWE. До слова, події в ньому також підв'язують до цього шоу.

 

За сюжетом, рестлери Біг І, Ксав'є Вудс і Кофі Кінгстон прийшли в будинок до іншого відомого бійця - Трунаря (Undertaker). Виявилося, що його будинок повний всяких надприродних пасток і небезпек, а сам він явно задумує щось недобре.

Інтерактивний фільм вийде вже 5 жовтня.

Нагадаємо, що раніше Генрі Кавілл розповів деякі подробиці про життя і відносини Геральта в другому сезоні «Відьмака» від Netflix.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.