“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Сяйво “Аврора” викликане нещодавнім спалахом на сонці
У низці областей України мешканці помітили, що небо стало яскраво рожевим. Відомо, що це – рідкісне північне сяйво. Воно проходить над нашою країною ввечері у неділю, 5 листопада.
Фотографії з незвичайним явищем публікують користувачі соцмереж. Таке північне сяйво має назву “Аврора”.
Зокрема, бачать “Аврору” мешканці Київської, Донецької, Херсонської, Сумської та Запорізької областей. На знімках помітно, як небо забарвилося у яскраво рожевий та червоний кольори.
Водночас подекуди українців таке явище налякало. Втім, воно може бути пов’язане з нещодавніми спалахами на сонці.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/117369
Крім того, російські окупанти вже встигли “приписати” полярне сяйво на рахунок власних “заслуг”. Вони кажуть, що це може бути “роботою систем міноборони рф для осліплення супутників”.
Астроном Володимир Кажанов заявив, що сталася потужна геомагнітна буря (Кр7 на 17:40 UTC), яка пов'язана з бомбардуванням нашої планети викидом корональної маси, що стався на Сонці кілька днів тому. Через це українці подекуди бачать це полярне сяйво.
“В небі над Україною знову спостерігають полярне сяйво! Для нашої країни це взагалі рідкісне явище! Дивитись треба в північну сторону неба. Якщо є можливість, знайдіть місце для спостереження, без світлового забруднення, подалі від ліхтарів вуличного освітлення і високих дерев чи будинків. Бажано, щоб був вид на обрій. Якщо не бачите очима, спробуйте зробити фото смартфоном, налаштувавши зйомку з довгою експозицією, або встановіть фотоапарат на штатив та зробіть кілька знімків з довгою витримкою 5, 10, 20 секунд”, – порадив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут