“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Сяйво “Аврора” викликане нещодавнім спалахом на сонці
У низці областей України мешканці помітили, що небо стало яскраво рожевим. Відомо, що це – рідкісне північне сяйво. Воно проходить над нашою країною ввечері у неділю, 5 листопада.
Фотографії з незвичайним явищем публікують користувачі соцмереж. Таке північне сяйво має назву “Аврора”.
Зокрема, бачать “Аврору” мешканці Київської, Донецької, Херсонської, Сумської та Запорізької областей. На знімках помітно, як небо забарвилося у яскраво рожевий та червоний кольори.
Водночас подекуди українців таке явище налякало. Втім, воно може бути пов’язане з нещодавніми спалахами на сонці.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/117369
Крім того, російські окупанти вже встигли “приписати” полярне сяйво на рахунок власних “заслуг”. Вони кажуть, що це може бути “роботою систем міноборони рф для осліплення супутників”.
Астроном Володимир Кажанов заявив, що сталася потужна геомагнітна буря (Кр7 на 17:40 UTC), яка пов'язана з бомбардуванням нашої планети викидом корональної маси, що стався на Сонці кілька днів тому. Через це українці подекуди бачать це полярне сяйво.
“В небі над Україною знову спостерігають полярне сяйво! Для нашої країни це взагалі рідкісне явище! Дивитись треба в північну сторону неба. Якщо є можливість, знайдіть місце для спостереження, без світлового забруднення, подалі від ліхтарів вуличного освітлення і високих дерев чи будинків. Бажано, щоб був вид на обрій. Якщо не бачите очима, спробуйте зробити фото смартфоном, налаштувавши зйомку з довгою експозицією, або встановіть фотоапарат на штатив та зробіть кілька знімків з довгою витримкою 5, 10, 20 секунд”, – порадив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут