Головна
Бізнес
Фінанси
12:11, 14 Травня
Информатор UA

Интро

Національний банк України (НБУ) запустить реєстр колекторських компаній протягом наступних двох місяців. Тепер всі такі компанії повинні зареєструватися, щоб мати можливість надавати послуги з врегулювання боргів за споживчими кредитами. Про це повідомляє прес-служба НБУ, - передає Інформатор . Колекторські компанії повинні з 14 липня до 13 серпня подати пакет документів на включення до реєстру. "Важливо, що компаніям, які зареєструються в реєстрі, після 14 жовтня 2021 року заборонено здійснювати врегулювання простроченої заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб. Договір кредитодавця з незареєстрованим колектором буде вважатися нікчемним", - йдеться у повідомленні. Також фінансові компанії, що мають ліцензію на надання деяких фінансових послуг, а саме на факторинг або кредитування, повинні будуть подати скорочений перелік документів. А юридичні особи без ліцензій - повний пакет документів. Нагадаємо, Зеленський підписав закон, який повинен захистити українців від свавілля колекторів  Також Інформатор писав про те, як банки будуть співпрацювати з колекторами .  

НБУ зобов'язав усіх колекторів зареєструватися для посилення контролю

Читать на русском

НБУ запустить реєстр колекторських компаній протягом наступних двох місяців

Читать на русском
НБУ зобов'язав усіх колекторів зареєструватися для посилення контролю

НБУ запустить реєстр колекторських компаній протягом наступних двох місяців

Національний банк України (НБУ) запустить реєстр колекторських компаній протягом наступних двох місяців. Тепер всі такі компанії повинні зареєструватися, щоб мати можливість надавати послуги з врегулювання боргів за споживчими кредитами.

Про це повідомляє прес-служба НБУ, - передає Інформатор .

Колекторські компанії повинні з 14 липня до 13 серпня подати пакет документів на включення до реєстру.

"Важливо, що компаніям, які зареєструються в реєстрі, після 14 жовтня 2021 року заборонено здійснювати врегулювання простроченої заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб. Договір кредитодавця з незареєстрованим колектором буде вважатися нікчемним", - йдеться у повідомленні.

Також фінансові компанії, що мають ліцензію на надання деяких фінансових послуг, а саме на факторинг або кредитування, повинні будуть подати скорочений перелік документів. А юридичні особи без ліцензій - повний пакет документів.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон, який повинен захистити українців від свавілля колекторів 

Також Інформатор писав про те, як банки будуть співпрацювати з колекторами .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.