НБУ тричі за два тижні оштрафував кредитну компанію MONEY4YOU: за що саме

Читать на русском

Мікрокредитну організацію покарали за надання НБУ недостовірної інформації

Читать на русском
НБУ та MONEY4YOU
НБУ та MONEY4YOU

Мікрокредитну організацію покарали за надання НБУ недостовірної інформації

Національний банк України в рамках захисту прав споживачів фінансових послуг, виявив з боку ТОВ "МАНІФОЮ" (ЄДРПОУ 42848369) факти порушення вимоги частини шостої статті 29 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг". 

Ця норма стосується зобов’язання учасників ринків небанківських фінансових послуг надавати на письмову вимогу Національного банку відповідну інформацію та подавати копії документів. За надання завідомо недостовірної інформації НБУ оштрафував кредитну організацію за друге встановлене порушення упродовж календарного року в розмірі 17 850 грн, а за третє - на 34 000 грн.
Відповідні рішення НБУ затвердив 6 та 7 липня 2023 року. Перший штраф за надання завідомо недостовірної інформації ТОВ "МАНІФОЮ" було накладено на компанію 28 червня. 

Що відомо про кредитну організацію Money4you

Компанія ТОВ "МАНІФОЮ" зареєстрована 27 лютого 2019 року в місті Києві. Керівником організації є Олег Кузьмінов. Кінцевий бенефіціар Віталій Рябінін, який мешкає у Львові. Судячи по судовому реєстру, компанія веде активну судову тяганину зі своїми позичальниками.

Як раніше повідомляв Інформатор, чоловік п’ять разів брав кредит в Money4you та повертав гроші. Це було за його версією історії. А за версією компанії, він забув повернути останню позику, тому компанія нагадала йому про борг. Справу вирішували в суді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.