Головна
Шоу-біз
22:39, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Портал новин про життя зірок CelebTattler проаналізував пошукові запити в Google і назвав найпопулярніших знаменитостей 2022 року. Аналізували лише англомовні запити. Про підсумки інтернет-дослідження розповіло видання The New York Post. Найбільш обговорюваною подією став судовий розгляд колишнього подружжя Ембер Герд і Джонні Деппа. Херд опинилася на першому місці рейтингу, адже інформацію про неї в США щомісяця гуглили близько 5 600 000 разів. Депп, який здобув перемогу в суді, розташувався на другому місці з 5 500 000 запитів. Ембер Герд   Третьою за популярністю виявилася королева Великобританії Єлизавета II, яка померла цього року. На четвертому рядку розташувався найбільш обговорюваний спортсмен – гравець в американський футбол Том Бреді, який пережив несподіване розлучення із супермоделлю Жизель Бюндхен. Том Бреді та Жизель Бюндхен Також у Google часто шукали інформацію про Кім Кардаш'ян та її колишнього бойфренда Піта Девідсона, про Ілона Маска, Вілла Сміта, Міллі Боббі Браун і Зендею. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Названі найпопулярніші знаменитості 2022 року

Читать на русском

Кого із знаменитостей найчастіше шукали в інтернеті?

Читать на русском
Названі найпопулярніші знаменитості 2022 року
Кім Кардаш'ян та королева Єлизавета II

Кого із знаменитостей найчастіше шукали в інтернеті?

Портал новин про життя зірок CelebTattler проаналізував пошукові запити в Google і назвав найпопулярніших знаменитостей 2022 року. Аналізували лише англомовні запити. Про підсумки інтернет-дослідження розповіло видання The New York Post.

Найбільш обговорюваною подією став судовий розгляд колишнього подружжя Ембер Герд і Джонні Деппа. Херд опинилася на першому місці рейтингу, адже інформацію про неї в США щомісяця гуглили близько 5 600 000 разів. Депп, який здобув перемогу в суді, розташувався на другому місці з 5 500 000 запитів.

Ембер Герд

 

Третьою за популярністю виявилася королева Великобританії Єлизавета II, яка померла цього року. На четвертому рядку розташувався найбільш обговорюваний спортсмен – гравець в американський футбол Том Бреді, який пережив несподіване розлучення із супермоделлю Жизель Бюндхен.

Том Бреді та Жизель Бюндхен

Також у Google часто шукали інформацію про Кім Кардаш'ян та її колишнього бойфренда Піта Девідсона, про Ілона Маска, Вілла Сміта, Міллі Боббі Браун і Зендею.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.