“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Поширена схема шахраїв - створення фішингових ресурсів
Повідомлення про шахрайські дії в Інтернеті становлять 80% від усіх звернень громадян. Найбільш поширеними видами шахрайства в інтернеті є продаж неіснуючих товарів, а також фейковий онлайн-магазини.
Про це Інформатору стало відомо з повідомлення кіберполіції .
З початку цього року у кіберполіції зареєстровано понад 32 000 звернень громадян.
Найчастіше злодії обманюють громадян, продаючи неіснуючі товари на майданчиках оголошень або в соцмережах. У таких випадках шахраї вимагають повну передплату за товар.
Ще одна поширена схема шахраїв - створення фішингових ресурсів, які зовні схожі на популярні інтернет-магазини.
Фішингові сайти - це шахрайський веб ресурс, який виманює реквізити платіжних карт.
Слачуючи на таких сайтах, покупець не тільки залишається без бажаного товару, а й «передає» дані банківської картки аферистові.
Для безпечного онлайн-шопінгу кіберполіція радить:
Інформатор нагадує, що шахраї заволоділи нерухомістю за допомогою комп'ютерного вірусу .