“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поширена схема шахраїв - створення фішингових ресурсів
Повідомлення про шахрайські дії в Інтернеті становлять 80% від усіх звернень громадян. Найбільш поширеними видами шахрайства в інтернеті є продаж неіснуючих товарів, а також фейковий онлайн-магазини.
Про це Інформатору стало відомо з повідомлення кіберполіції .
З початку цього року у кіберполіції зареєстровано понад 32 000 звернень громадян.
Найчастіше злодії обманюють громадян, продаючи неіснуючі товари на майданчиках оголошень або в соцмережах. У таких випадках шахраї вимагають повну передплату за товар.
Ще одна поширена схема шахраїв - створення фішингових ресурсів, які зовні схожі на популярні інтернет-магазини.
Фішингові сайти - це шахрайський веб ресурс, який виманює реквізити платіжних карт.
Слачуючи на таких сайтах, покупець не тільки залишається без бажаного товару, а й «передає» дані банківської картки аферистові.
Для безпечного онлайн-шопінгу кіберполіція радить:
Інформатор нагадує, що шахраї заволоділи нерухомістю за допомогою комп'ютерного вірусу .