Найпоширеніші помилки через які ламається телевізор - інструкція

Читать на русском

Від правильного догляду та експлуатації залежить, як довго прослужить апарат і чи з'являться в ньому якісь проблеми

Читать на русском
Зламаний телевізор
Будь-яка техніка вимагає певного догляду, навіть якщо це настільки стандартне, як телевізор

Від правильного догляду та експлуатації залежить, як довго прослужить апарат і чи з'являться в ньому якісь проблеми

Будь-яка техніка вимагає певного догляду, навіть якщо це настільки стандартне, як телевізор. Від правильного догляду та експлуатації залежить, як довго прослужить апарат і чи з'являться в ньому якісь проблеми. Потрібно серйозно підійти до цього питання, ознайомившись із усіма порадами, застереженнями та інформацією у цій статті.

Місце для встановлення. Телевізор не можна ставити біля меблів, де він поміщається впритул. Пристрою потрібен простір, спеціальні тумби без стін і самі стіни - найкращий варіант. При цьому тумба або кронштейн не повинні розташовуватися в безпосередній близькості до опалювальної системи будинку або потрапляти під прямі сонячні промені.

Догляд. Щоб пристрій прослужив довше, потрібно правильно доглядати його: регулярно протирати від пилу, підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, запобігати попаданню вологи. Найпростіший і найвірніший спосіб протерти екран телевізора - купити спеціальні серветки. Їх можна знайти як у магазинах побутової техніки, так і в багатьох супермаркетах, у тому числі будівельних, або замовити через інтернет. Коштують такі серветки для моніторів приблизно від 80 до 150 гривень за коробку зі 100 штук залежно від бренду та продавця.

Доглядайте за свєю технікою
Доглядайте за свєю технікою

Крім серветок, існують інші види засобів для чищення, наприклад, спеціальні рідини і пінки. Їх наносять на м'яку серветку (або ганчірку) з мікрофібри, і протирають екран. Такі засоби часто можна купити вже в наборі, до якого входить все необхідне.

Під час грози телевізор потрібно вимикати, оскільки блискавка може його пошкодити. Робити це потрібно обережно. Висмикувати вилку з розетки, коли прилад працює - поширена помилка, так можна пошкодити систему живлення. Якщо в будинку часто бувають перебої з електроенергією та стрибки в мережі, варто придбати стабілізатор напруги.

Вимикайте телевізор під час грози
Вимикайте телевізор під час грози

Також рекомендують відключати телевізор на час тривалого від'їзду (на дачу або у відпустку). Пил, що накопичився, може призвести до ураження електричним струмом, витоку струму або спалаху внаслідок іскріння, нагрівання кабелю живлення або порушення ізоляції на ньому.

Налаштування. Окремо виробники рекомендують зменшувати підсвічування: максимальна яскравість скорочує термін служби люмінесцентних ламп, розташованих навколо екрана, оскільки в такому режимі вони нагріваються і швидше зношуються. Також варто зменшити рівень контрастності. Щоб це зробити, скористайтесь інструкцією. Якщо телевізор оснащено функцією автоматичного регулювання енергозбереження екрана, активуйте її.

Вся наведена вище інформація рекомендується виробниками телевізорів, тому сумніватися в її достовірності не доводиться. Доглядайте свій телевізор і нехай він прослужить вам довгі роки!

Раніше Інформатор писав про помилки господинь, через які псуються електроплити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.