"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
2021 року в українців викрали 56 мільйонів паролів
Пароль - це та річ, яка захищає наші облікові записи та особисті дані в інтернеті. До вибору пароля потрібно підходити з особливою серйозністю, але при цьому пароль має бути таким, який не забудеш.
На жаль, багато користувачів безвідповідально підходять до вибору паролів, тому організація NordPass склала список найпопулярніших паролів, які найчастіше вдається зламати, - повідомляє Інформатор.
Варто зазначити, що список найпримітивніших паролів, які можна зламати менш ніж за 1 секунду, у 2021 році особливо не змінився. У першій десятці світового рейтингу ті самі прості поєднання цифр і букв, які вже стали мемами. Всього у списку NordPass 2021 200 паролів, і їх можна розділити по країнах. Фахівці склали цей рейтинг на основі даних витоків особистих даних, які були у 2021 році.
Отже, у 2021 році у світовому рейтингу паролів перше місце посів пароль 123456. Для злому цієї комбінації знадобиться менше однієї секунди, а цей пароль зустрічався у витоках понад 103 мільйони разів. На другому місці йде комбінація 123 456 789, яка використовувалася вже 46 мільйонів разів. Примітно, що всім відомий пароль qwerty виявився лише на четвертому місці. Його використали 22,3 мільйона разів.
Практично всі паролі зі списку зламуються менш ніж за 1 секунду. Найдовше часу потрібно для того, щоб відгадати комбінації 1g2w3e4r, qwerty123, michele та myspace1 – по три години. NordPass також поділилася декількома цікавими фактами. Наприклад, 222 287 жінок США використовують пароль iloveouou. У чоловіків він зустрічається рідше – 96785 разів. У Канаді найпопулярніший пароль, пов'язаний зі спортом – Hockey (26 055 разів у чоловіків та 8 324 рази у жінок). Водночас пароль Metallica обійшов за популярністю Slipknot - 88543 проти 75204.
Якщо розглядати нашу країну, то найпопулярніші паролі в Україні в 2021 році не надто відрізняються від світового рейтингу, але є кілька цікавих комбінацій. Перше місце займає пароль qwerty, який у світовому рейтингу розташувався на четвертому рядку. Його мешканці України використали 376 тисяч разів. Комбінації 123456 та 123456789 зайняли друге та третє місця відповідно.
У топ-50 входить багато імен, наприклад, marina, nikita, andrey чи sergey, а далі йдуть назви футбольних клубів та компаній. Варто зазначити, що на 147 та 175 місці опинилися паролі "йцукен" та "пароль" (без лапок) відповідно. Це єдині паролі, у яких використовується кирилиця. При цьому в списку паролів немає жодної комбінації, в якій використовувалися б символи верхнього та нижнього регістру. Загалом за 2021 рік хакерам вдалося вкрасти понад 56 мільйонів паролів українців, тобто у середньому – у кожного мешканця України. Інформатор закликає користувачів бути пильними, вигадувати надійні паролі та користуватися двофакторною автентифікацією.
Раніше ми повідомляли, що Apple дозволить заповідати свої дані з iCloud. Також писали про те, що Google 9 листопада ввімкне двофакторну автентифікацію для всіх користувачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.