RU
Головна
Наука
Космос
23:33, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Науковці виявили на відстані лише у 31 світловий рік від нас планету, схожу на Марс. Це одна з найменших колись виявлених за межами Сонячної системи планет. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Science . Планету назвали GJ 367b. Вона трохи більша за Марс і має вкрай високу щільність, майже як у чистого заліза. Вона шалено близька до своєї зірки, настільки, що їй вдається здійснювати повний оберт навколо світила лише за вісім годин. Астрономи наразі зайняті тим, що з'ясовують, як утворилася така щільна планета. Імовірно, ця планета кам'яниста. "Схоже, вона також має схожість із Меркурієм. Це поміщає його серед планет земної групи розміром із Землю і виводить дослідження на один крок вперед у пошуках другої Землі", - підсумовують сьогодні астрономи. Раніше Інформатор повідомляв, що у NASA розповіли, чи може чорна діра Землю чи нашу галактику. Також ми писали, що "Габбл" NASA "шпигує" за народженням нової зірки в туманності Хамелеон. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Науковці знайшли планету "із заліза" на відстані у 31 світловий рік від Землі

Читать на русском
Науковці знайшли планету "із заліза" на відстані  у 31 світловий рік від Землі

Цю планету науковці вже розглядають як можливу другу Землю.

Науковці виявили на відстані лише у 31 світловий рік від нас планету, схожу на Марс. Це одна з найменших колись виявлених за межами Сонячної системи планет.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Science

Планету назвали GJ 367b. Вона трохи більша за Марс і має вкрай високу щільність, майже як у чистого заліза. 

Вона шалено близька до своєї зірки, настільки, що їй вдається здійснювати повний оберт навколо світила лише за вісім годин.

Астрономи наразі зайняті тим, що з'ясовують, як утворилася така щільна планета. Імовірно, ця планета кам'яниста. 

"Схоже, вона також має схожість із Меркурієм. Це поміщає його серед планет земної групи розміром із Землю і виводить дослідження на один крок вперед у пошуках другої Землі", - підсумовують сьогодні астрономи.

Раніше Інформатор повідомляв, що у NASA розповіли, чи може чорна діра «проковтнути» Землю чи нашу галактику. 

Також ми писали, що "Габбл" NASA "шпигує" за народженням нової зірки в туманності Хамелеон. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.