Головна
Світ
01:20, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Перший день паризького тижня моди за традицією відкривав Christian Dior. У новій колекції весна-літо 2023 дизайнерка поєднала естетику Середньовіччя з гострим глем-роком. Туфельки Мері Джейн, білизняні сорочки, з бабусиної шафки, багато мережива та шкіряні ремінці - саме в такий концепт наступного сезону одягнуться поціновувачки Christian Dior. Цьогоріч дизайнерка модного дому Марія Грація К'юрі прагнула показати як вбрання з Середньовіччя можна інтерпретувати в наше сьогодні. Як пише Vogue, джерелом натхнення нової колекції став образкоролеви Франції Катерини Медічі, яку називали однією з найжорстокіших та найвпливовіших жінок у країні. Саме Медічі, за даними істориків, ввела в моду підбори, корсет та мереживо. Тому в новому сезоні без мереживних суконь з пишними рукавами та сексуальних корсетів з напівоголеними грудьми - не обійшлось. К'юрі поєднала укорочені топи з манірними спідницями, грубі черевики з натільною білизною, спортивний шик з невагомою ніжністю. Дизайнерка створила колекцію суперечностей, що поєднала тодішню епоху й сучасність, відверту спокусу з байдужістю та замкнутістю. Крім середньовічної естетики, перед глядачами постало питання влади та моди, а також незмінна історія поколінь. Колекція витримана в базових кольорах: білий, чорний та беж. Нагадаємо, раніше Інформатор писав, про те якправильно організувати простір у шафі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Натільні сорочки, мереживо та грубі чобітки: у Парижі стартував тиждень моди.

Читать на русском

Dior презентував колекцію весна-літо 2023

Читать на русском
Натільні сорочки, мереживо та грубі чобітки: у Парижі стартував тиждень моди.

Dior презентував колекцію весна-літо 2023

Перший день паризького тижня моди за традицією відкривав Christian Dior. У новій колекції весна-літо 2023 дизайнерка поєднала естетику Середньовіччя з гострим глем-роком. 

Туфельки Мері Джейн, білизняні сорочки, з бабусиної шафки, багато мережива та шкіряні ремінці - саме в такий концепт наступного сезону одягнуться поціновувачки Christian Dior. Цьогоріч дизайнерка модного дому Марія Грація К'юрі прагнула показати як вбрання з Середньовіччя можна інтерпретувати в наше сьогодні. 

Як пише Vogue, джерелом натхнення нової колекції став образ королеви Франції Катерини Медічі, яку називали однією з найжорстокіших та найвпливовіших жінок у країні. Саме Медічі, за даними істориків, ввела в моду підбори, корсет та мереживо. Тому в новому сезоні без мереживних суконь з пишними рукавами та сексуальних корсетів з напівоголеними грудьми - не обійшлось.

 К'юрі поєднала укорочені топи з манірними спідницями, грубі черевики з натільною білизною, спортивний шик з невагомою ніжністю. Дизайнерка створила колекцію суперечностей, що поєднала тодішню епоху й сучасність, відверту спокусу з байдужістю та замкнутістю. Крім середньовічної естетики, перед глядачами постало питання влади та моди, а також незмінна історія поколінь. 

Колекція витримана в базових кольорах: білий, чорний та беж.  

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, про те як правильно організувати простір у шафі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.