Тоді я жила в Києві на орендованій квартирі, - пригадує Наталка. - “Вересень” написався під емоціями, як це зазвичай буває. Але я відклала цю пісню в довгу шухлядку, з часом забула про неї. І згадала аж тепер.
20 травня росіяни просунулися на території Вовчанська
Російські окупанти просунулися на Харківському напрямку. Зокрема, біля Стельмахівки та навколишніх сіл. Окрім того, росіяни захопили нові позиції у Вовчанську.
Про це повідомляє Deep State. Згідно з мапою проєкту, просування противника фіксується у західній частині, а також на півночі та на східних околицях Вовчанська.
20 травня росіяни просунулися на території міста. Ворог захопив ще одну ділянку міста.
За даними Генштабу ЗСУ, на Харківському напрямку кількість боєзіткнень в порівнянні з минулою добою знизилась майже в два рази. Ворог здійснив пʼять спроб прорвати оборону наших військ в районах Стариці, Липців і Вовчанська. Бої ще тривають у трьох локаціях.
Ситуація контрольована. Наші воїни в окремих районах провели низку штурмових дій, тривають заходи з посилення стійкості оборони.
Нагадаємо, російські війська зосередили свої зусилля на захопленні Вовчанська з єдиною метою. Це місто розглядається як ключовий плацдарм для подальшого наступу в цьому українському регіоні. Наразі ЗСУ контролюють лише частину Вовчанська, ворог штурмує без упину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.