Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Йдеться про Херсонську, Одеську та Миколаївську області
У водоймах Херсонської, Одеської та Миколаївської областей 30% відібраних проб води не відповідають гігієнічним та санітарним нормам. Де ситуація найгірша – дізнавайтеся в нашому матеріалі.
"У водоймах Херсонської, Одеської та Миколаївської областей окремі показники значно перевищують встановлені гігієнічні та санітарні норми. Не відповідають гігієнічним нормам щонайменше 30 % відібраних з поверхневих водойм та зон рекреації проб води", – повідомляє МОЗ.
Для досліджень відібрали 579 проб, з яких відхилення від норми показали у 185 зразках. За даними відомства, найбільш небезпечна ситуація нині на Одещині. Там, зафіксовано найбільш суттєві та постійні перевищення санітарно-хімічних, мікробіологічних і токсикологічних показників.
Серед найбільш серйозних небезпек виділяють: сальмонелу, ротавірус, яйця та личинки гельмінтів та кишкову паличку.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Одесі у воді виявили збудник холери: кома та смерть може наступити вже за кілька годин.
Аби уникнути зараження, МОЗ закликає громадян не купатися у водоймах вищезгаданих областей. Під суворою забороною також вилов риби на цих територіях та збір мертвої риби у місцях масового мору.
Росіяни підірвали дамбу Каховської ГЕС в ніч на 6 червня 2023 року. Під водою опинилися переважно населені пункти на лівому, окупованому рф, березі Херсонської області, оскільки він значно нижчий за правий. Ця катастрофа завдала екології та аграрному сектору України значних збитків, які відчуватимуться роки.
Раніше у Мінагрополітиці розповіли, чим загрожує підрив Каховської ГЕС. Йдеться, не лише про проблеми з водопостачанням у прилеглих населених пунктах, затоплення територій, сміттєзвалищ, загибель тварин та розвиток різноманітних інфекцій.
Зазначимо, пошукові роботи в місті тривають й досі. За останніми даними, кількість загиблих внаслідок підриву Каховської ГЕС зросла до 17 людей. Ще 31 залишаються зниклими безвісти.