“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Йдеться про Херсонську, Одеську та Миколаївську області
У водоймах Херсонської, Одеської та Миколаївської областей 30% відібраних проб води не відповідають гігієнічним та санітарним нормам. Де ситуація найгірша – дізнавайтеся в нашому матеріалі.
"У водоймах Херсонської, Одеської та Миколаївської областей окремі показники значно перевищують встановлені гігієнічні та санітарні норми. Не відповідають гігієнічним нормам щонайменше 30 % відібраних з поверхневих водойм та зон рекреації проб води", – повідомляє МОЗ.
Для досліджень відібрали 579 проб, з яких відхилення від норми показали у 185 зразках. За даними відомства, найбільш небезпечна ситуація нині на Одещині. Там, зафіксовано найбільш суттєві та постійні перевищення санітарно-хімічних, мікробіологічних і токсикологічних показників.
Серед найбільш серйозних небезпек виділяють: сальмонелу, ротавірус, яйця та личинки гельмінтів та кишкову паличку.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Одесі у воді виявили збудник холери: кома та смерть може наступити вже за кілька годин.
Аби уникнути зараження, МОЗ закликає громадян не купатися у водоймах вищезгаданих областей. Під суворою забороною також вилов риби на цих територіях та збір мертвої риби у місцях масового мору.
Росіяни підірвали дамбу Каховської ГЕС в ніч на 6 червня 2023 року. Під водою опинилися переважно населені пункти на лівому, окупованому рф, березі Херсонської області, оскільки він значно нижчий за правий. Ця катастрофа завдала екології та аграрному сектору України значних збитків, які відчуватимуться роки.
Раніше у Мінагрополітиці розповіли, чим загрожує підрив Каховської ГЕС. Йдеться, не лише про проблеми з водопостачанням у прилеглих населених пунктах, затоплення територій, сміттєзвалищ, загибель тварин та розвиток різноманітних інфекцій.
Зазначимо, пошукові роботи в місті тривають й досі. За останніми даними, кількість загиблих внаслідок підриву Каховської ГЕС зросла до 17 людей. Ще 31 залишаються зниклими безвісти.