"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
З'явилося дослідження науковців з Нідерландів
Дві дози вакцинації та перенесений раніше коронавірус гірше захищають від штаму Омікрон, ніж від усіх попередніх.
Про це свідчать дані Національного університету охорони здоров'я Нідерландів. Проте, слід зазначити, що дослідження ще не пройшло рецензування та публікацію у науковому журналі.
У пацієнтів, вакцинованих двома дозами, ймовірність зараження штамом Дельта знижується на 76 відсотків. Якщо ви раніше перехворіли на коронавірус, то ця ймовірність знижується на 78% порівняно з тими, хто не вакцинований та не перехворів.
При цьому вакциновані двома дозами вакцини мали лише 33% зниження ймовірності захворіти на штам Омікрон. Ті, хто раніше перехворів на ковід, мали на 25% знижену ймовірність перехворіти на Омікрон.
Науковці з'ясували, що бустерна доза значно зменшує ризик заразитися як Дельтою,так і Омікроном. Для Дельти цей показник становить 93 відсотки, а Омікрону — 68%.
З попередніх досліджень вже стало ясно, що ризик госпіталізації при COVID-19 значно знижується завдяки бустерному щепленню.
Раніше ми розповідали, що в Італії зафіксували перші випадки мутованого «Омікрону». Він належить до стандартного штаму, але має деякі зміни. Також ми писали, що робити, щоб не заразитися штамом коронавірусу «Омікрон».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.