«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Кліп "Запах твого волосся" – це візуальна поема про любов і втрату. Головний герой, якого грає фронтмен гурту Дмитро Жук, блукає порожніми просторами, сповнений присутністю коханої, що зникла з його життя.
Він вивчатиме галактики
У NASA планують запуск космічного телескопу, названого на честь Ненсі Ґрейс Роман, з панорамним полем зору у 100 разів більшим, ніж у телескопу Габбл за такої ж різкості або роздільної здатності зображення. Це станеться в середині 2020-х років.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA.
"Новий телескоп надасть нам можливість бачити слабкі об'єкти і галактики на тривалих інтервалах космічного часу. Це дозволить нам вивчити, як галактики збираються і трансформуються", - сказав астроном з Наукового інституту космічного телескопу (STScI) в Балтіморі, штат Меріленд Свара Равіндранат.
Новий космічний телескоп буде досліджувати небо у тисячі разів швидше, ніж це можна зробити за допомогою телескопу Габбла.
Ця комбінація широкого поля зору, з високою роздільною здатністю і ефективного підходу до огляду обіцяє нове розуміння у багатьох областях.
Телескоп відповість вченим на питання:
Для довідки. Галактики - це скупчення зірок, газу, пилу і темної матерії. Найбільша з них може сягати на сотні тисяч світлових років. Багато з них збираються у скупчення, які містять сотні галактик, в той час як інші щодо ізольовані.
Те, як галактики змінюються з плином часу, залежить від багатьох чинників: наприклад, від їх історії зореутворення, від того, наскільки швидко вони утворювали зірки з плином часу і як кожне покоління зірок впливало на наступне через вибухи наднових зірок і зоряні вітри.
Щоб виявити ці деталі, астрономам необхідно вивчити велику кількість галактик.
Раніше Інформатор повідомляв, що місяцехід NASA VIPER шукатиме воду у кратері Нобіле на Південному полюсі Місяця.
Також ми писали, що вертоліт NASA Ingenuity закарбував скелясту поверхню Марсу у 3D.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .