Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Вчені досліджують утворення відомої конфігурації планет Сонячної системи
NASA готує до запуску перший космічний корабель для вивчення астероїдів між Юпітером і Марсом. Його вже заправили паливом, і запустять 16 жовтня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA.
Так звані "троянські" астероїди обертаються навколо Сонця двома роями. Одна група йде попереду Юпітера, а інша слідом за ним.
"Люсі" стане першим космічним кораблем, який відвідає ці астероїди. Вивчаючи їх поблизу, вчені спробують зрозуміти, як планети Сонячної системи сформувалися 4,5 мільярда років тому, і чому вони виявилися в їхній нинішній конфігурації.
"З Люсі ми вирушимо до 8 небачених раніше астероїдів на одному космічному кораблі. Це фантастична можливість для відкриттів, оскільки ми досліджуємо далеке минуле нашої Сонячної системи",- сказав науковий співробітник зі штаб-квартири НАСА Том Стетлер.
Інженери вже заправили у паливні баки корабля приблизно 725 кг рідкого кисню і ракетного палива, що становить 40% маси космічного корабля.
Паливо буде використовуватися для точних маневрів, які доставлять "Люсі" до місця призначення на астероїді за розкладом.
Корабель також оснащений сонячними батареями - кожна завширшки зі шкільний автобус. Їх завдання - заряджати інструменти космічного корабля.
Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA запустили супутник Землі, який проконтролює танення льодовиків,встановить причини лісових пожеж і зникнення коралових рифів.
Також ми писали, що NASA запустить космічний телескоп у 100 разів потужніший та швидший за Габбл.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .