RU
Головна
Наука
Космос
21:04, 23 Жовтня
Информатор UA

Интро

Космічний корабель NASA "Оріон" майже готовий до запуску місії на Місяць Artemis1. Поки астронавти залишаться вдома. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA. На цей раз політ навколо Місяця пройде без екіпажу. "Місія, відома як "Артеміда I", прокладе шлях для майбутніх льотних випробувань з екіпажем, перш ніж агентство встановить регулярну частоту найскладніших місій з астронавтами на Місяці і навколо нього", розповіли в NASA. Команді першої місії ще належить провести: спеціальне інженерне тестування програми; наскрізне тестування зв'язку; тестування послідовності зворотного відліку. За кілька тижнів до фактичного запуску Artemis I проїде приблизно шість км на гусеничному транспортному засобі. Нагадаємо, метою проєкту Artemis є вивести першу жінку на поверхню Місяця до 2024 року. Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA докладно вивчать Чумацький шлях за допомогою телескопу нового покоління Compton Spectrometer, а також запустять космічний апарат DART на астероїди з ракетою SpaceX Falcon 9. Також ми писали, з чого складається астероїд Бенну, що обертається поруч із Землею. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

NASA запускає місію Artemis1 без екіпажу для підготовки астронавтів до польоту на Місяць

Читать на русском
NASA запускає місію Artemis1 без екіпажу для підготовки астронавтів до польоту на Місяць

Астронавти полетять з наступною місією на супутник Землі

Космічний корабель NASA "Оріон" майже готовий до запуску місії на Місяць Artemis1. Поки астронавти залишаться вдома.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA.

На цей раз політ навколо Місяця пройде без екіпажу.

"Місія, відома як "Артеміда I", прокладе шлях для майбутніх льотних випробувань з екіпажем, перш ніж агентство встановить регулярну частоту найскладніших місій з астронавтами на Місяці і навколо нього", — розповіли в NASA.

Команді першої місії ще належить провести:

  • спеціальне інженерне тестування програми;
  • наскрізне тестування зв'язку;
  • тестування послідовності зворотного відліку.

За кілька тижнів до фактичного запуску Artemis I проїде приблизно шість км на гусеничному транспортному засобі.

Нагадаємо, метою проєкту Artemis є вивести першу жінку на поверхню Місяця до 2024 року.

Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA докладно вивчать Чумацький шлях за допомогою телескопу нового покоління Compton Spectrometer, а також запустять космічний апарат DART на астероїди з ракетою SpaceX Falcon 9.

Також ми писали, з чого складається астероїд Бенну, що обертається поруч із Землею.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.