Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Вчені вважають, що поряд з одним із місячних кратерів під поверхнею може бути лід
У NASA наприкінці наступного року запустять на Місяць бурову установку Prime-1, прикріплену до посадкового робота. Вона шукатиме на супутнику Землі кригу.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA.
Апарат відправлять до Південного полюсу Місяця на місцевість, неподалік кратеру Шеклтона. Це місце інженери та вчені оцінювали протягом кількох місяців.
При виборі місця експерти з NASA, Університету штату Арізона, лабораторії прикладної фізики Джона Хопкінса, Nokia та Intuitive Machines створили мапи місячної поверхні з використанням даних дистанційного зондування Місяця.
Зібрані агентством дані говорять про те, що тут може бути лід під поверхнею.
Район отримує достатньо сонячного світла для живлення модуля приблизно на 10-денну місію і забезпечує пряму видимість на Землю для постійного зв'язку.
Він також знаходиться неподалік невеликого кратеру, який ідеально підходить для роботизованої екскурсії.
Після приземлення Prime-1, відома як Regolith Ice Drill для дослідження нової місцевості, спробує пробурити глибину до трьох футів,та витягти місячний ґрунт, так званий реголіт, і відкласти його на поверхню для аналізу води.
Інший інструмент - мас-спектрометр для спостереження за місячними операціями - вимірюватиме леткі гази, які легко виходять із видобутого реголіту.
Prime-1 стане першою демонстрацією пошуку та видобутку ресурсів на Місяці.
Раніше інформатор повідомляв, що в NASA розповіли, з чого складається астероїд Бенну, що обертається поряд із Землею.
Також ми писали, що NASA запустить телескоп на пошуки в космосі плаваючих планет, води та темної матерії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .