Напад на жінку в потязі Маріуполь - Київ: підозрюваному продовжили арешт

Зловмисником виявився раніше судимий за крадіжки уродженець Запоріжжя

Напад на жінку в потязі Маріуполь - Київ: підозрюваному продовжили арешт

Солом'янський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою підозрюваному в нападі і спробі зґвалтування жінки у вагоні поїзда Маріуполь - Київ.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Київської прокуратури .

Чоловікові інкримінують вчинення злочинів за ч. 1 ст. 153 (Сексуальне насильство) і ч. 2 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За вчинене йому загрожує до 7 років в'язниці.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні продовжили на 3 місяці у зв'язку з проведенням низки експертиз.

Нагадаємо, що Анастасія Лугова, яка 31 липня поверталася з сином додому поїздом «Маріуполь - Київ», стала жертвою злочинця. невідомий чоловік зайшов до купе,сильно побив її та намагався зґвалтувати.

Зловмисником виявився раніше судимий за крадіжки уродженець Запоріжжя, 1975 року народження.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити