"Нам гайки закручують, бл*дь": ГУР виклало нове перехоплення, де окупанти обговорюють проблеми зі снарядами та зв'язком

Читать на русском

Російський загарбник та його родич обговорили ситуацію, яка склалась із забезпеченням армії, а також визнали, що українців перемогти неможливо

Читать на русском
Росіяни, окупант
Росіянин провів телефонну розмову зі своїм мобілізованим родичем, який воює в Україні

Російський загарбник та його родич обговорили ситуацію, яка склалась із забезпеченням армії, а також визнали, що українців перемогти неможливо

Головне управління розвідки Міністерства оборони України виклало нове перехоплення телефонної розмови окупанта та його родича. Росіяни обговорювали проблеми із засобами зв’язку та виготовлення боєприпасів для потреб армії рф. Чоловік, який ймовірно перебуває на території рф, говорить, що їм "закручують гайки" та що "все йде на оборонку".

Про це повідомляє ГУР МОУ на своєму офіційному вебсайті. Родич, який говорить до військового рф Андрія, зазначив, що зараз в росії почали більше регулювати питання мисливської зброї, а також, що все в житті росіян почало йти на боєприпаси, снаряди та забезпечення армії на передовій.

"Нам гайки закручують, бл*дь, з цими, з мисливськими прибамбасами, бл*дь, усе на оборону. Всееее, бл*дь, пороху немає, бл*дь, того немає", - заявив чоловік.

Також родич окупанта спитав, коли вже нарешті росія переможе у війні. І судячи з подальшої розмови, він почув не оптимістичну відповідь, адже далі підкреслив, що українці не дають себе перемогти, не через те, що краще воюють, а нібито через те що "не завершуються". Окрім того, цей чоловік навів пропагандистський фейк про те, що українські військові отримали танки від західних партнерів та нібито їх утопили в полях.

Розмова окупантів 

 Які ще перехоплення робило ГУР

28 листопада ГУР зробило перехоплення у якому російський військовий під час телефонної розмови розповів, що окупанти зазнають великих втрат на Бахмутського напрямку. Тому у солдат рф поганий морально-психологічний стан. Місцеві також скаржаться на них та не хочуть підкорятись, проявляються невдоволення.

 

27 листопада ГУР перехопило розмову окупанта, який скаржився на те, що армія вже відчуває значний дефіцит артилерійських боєприпасів. Це ускладнило військовим рф виконання задач на Бахмутському напрямку. На інших ділянках фронту вони відзначають затишшя, але стріляти нема чим.

"Ну зараз усе тут, в основному, у Бахмуті там. Ось цей напрямок. Там ну, Кремінна ніби як стоїть фронт. І Сватівський, ну, на Сватове особливо. Ну, кажуть, снарядів, кажуть, снарядів нема, нема. Нема снарядів уже. Особливо нічим стріляти вже. Тому…", — жаліється окупант.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.