“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
У 16-ти містах України спостерігалося зниження рівня забруднення атмосферного повітря
Протягом 2020 року рівень забруднення повітря знизився у вісьмох містах України, найбільше - в Кременчуці та Черкасах. Істотно такий показник не змінився у 15-ти містах країни.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані мережі спостережень Національної гідрометслужби України.
"У 2020 році у десятьох містах України рівень забруднення характеризувався, як високий - це Кам'янське, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Київ, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Запоріжжя, Кременчук. В одинадцятьох містах відзначався підвищений рівень забруднення, у сімнадцяти містах - низький", - йдеться у повідомленні.
Також у 16-ти містах України спостерігалося зниження рівня забруднення атмосферного повітря, найбільш помітне - в Дніпрі, Миколаєві, Луцьку, Лисичанську. У вісьмох містах країни рівень забруднення підвищився, найбільше - в Кременчуці та Черкасах. Ще у 15-ти містах країни рівень забруднення суттєво не змінився.
"Дуже високий і високий рівень забруднення повітря був обумовлений в основному значними середніми концентраціями формальдегіду, діоксиду, азоту, фенолу, фтористого водню, оксиду вуглецю, завислих речовин.
Загальний рівень забруднення атмосферного повітря в містах України в першому півріччі 2020 року оцінювався як підвищений. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року він дещо знизився, перетинаючи кордон з «високого» до «підвищеного» (з 7,1 до 6,9), внаслідок зниження вмісту фтористого водню", - йде мова в повідомленні.
Нагадаємо, українці тепер можуть поскаржитися на забруднення екології через Save ecobot. Система охоплює і карту забруднення повітря на території всієї країни. Відповідний функціонал презентувало Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України.
Також Інформатор писав, що в Україні у шість разів збільшили суми відшкодування за сильне забруднення земель.