«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Монети номіналом 25 копійок зараз не розмінюються через вилучення з обігу монет номіналами 1, 2 і 5 копійок
В Україні з 1 жовтня не можно буде розплачуватися монетами по 25 копійок.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу НБУ .
"Монети номіналом 25 копійок зараз не розмінюються через вилучення з обігу монет номіналами 1, 2 і 5 копійок, що сталося в минулому році. Вилучення з обігу монет номіналом 25 копійок спростить розрахунки готівкою", - пояснили в банку.
Громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти монети номіналом 25 копійок та старі банкноти, введені в обіг до 2003 року, на монети та банкноти інших номіналів і зразків протягом наступних трьох років:
Національний банк буде активно виводити з обігу паперові банкноти 1 і 2 гривні та монети 1 гривня зразка 1996 року, замінюючи їх на відповідні обігові монети зразка 2018 року.
Нагадаємо, Нацбанк підвищить рівень кіберзахисту в сфері переказу грошей.