«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Свідки інциденту звернулись у поліцію
У Житомирській області стався інцидент за участі священника УПЦ МП. За словами очевидців, він вдарив по голові 12-річного хлопчика. Ще одну дитину чоловік штовхнув.
Про це пише місцеве видання. Інцидент стався у селищі міського типу Іршанську, Коростенського району Житомирської області. На відео можна побачити, як дитина тримається за голову, а також почути, як на священника кричать за те, що він підняв руку на дітей.
Люди, які стали свідками того, як священник підняв руку на дітей звернулись у поліцію. Оперативники склали протокол. Однак це ще не все.

Під час зібрання людей біля місцевої церкви один з поліцейських зробив зауваження дітям за спів гімну Україну. На його думку, вони "провокують ворожнечу". Коли священник ПЦУ запитав його: "Ви за Україну?", оперативник відповів йому: "Я за правопорядок". Офіційних коментарів з боку поліції поки не було.
За даними видання, в Іршанську сталась історична подія — місцева релігійна громада на своїх зборах визначила, що місцева єдина церква (зараз ще УПЦ московського патріархату) має 8 квітня перейти у керування ПЦУ. Були підписані відповідні протоколи, за три години громада зібрала на користь рішення більше ніж 1 тисячу підписів. Під час зборів релігійної громади Іршанська змогли вільно висловитись всі охочі та дійшли вище вказаних домовленостей. Але вірянам ПЦУ у церкву зайти не дозволили, московські священники її закрили. Як говорять місцеві жителі — московські священники давно закрили церкву від вірян ПЦУ, крім того, їх не пускали у сховище під церквою. Варто додати, що в Іршанську одна будівля церкви і тому питання стоїть наразі гостро. Місцеві жителі чекають 8 квітня і передачі приміщення церкви вірянам ПЦУ.
Раніше ми писали, що у Хмельницькому священники Московського патріархату побили українського військового. Крім того, священики УПЦ МП накинулись на журналістів у Лаврі та погрожували "побити палками".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.