Головна
Україна
Події
16:23, 9 Грудень
Информатор UA

Интро

На Житомирщині чоловік із дружиною пішли на рибалку та зникли. За попередньою інформацією, вони могли втопитися, рятувальники знайшли порожній човен. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на управління ДСНС у Житомирській області . Пошуки зниклого подружжя тривають у селі Паріпси, рятувальники працюють на місцевій водоймі. У зв'язку з погодними умовами до пошуку підключили снігоболотохід "Богун" із міста Дрогобич. Подружжя вийшло на рибалку ще 4 грудня, інформація про їхнє зникнення надійшла вранці 7 грудня. Рятувальники встановили, що відстань від берега до човна становить 300 метрів. "Знайшли човен та сумку з сітками та іншими речами, після тригодинного обстеження пошуки призупинили", - зазначив інспектор ДСНС. Наразі пошуки здійснює автомобіль "Богун", який може пересуватися льодом. Є надія, що люди ще живі та перебувають десь у очереті. Згідно сюжету "ТСН", на риболовлю чоловік із дружиною вирушили кілька днів тому, 7-річну доньку та 4-річного сина вони залишили вдома самих. Тільки два дні поспіль дівчинці вдалося вибратися з зачиненого будинку та розповісти про зникнення батьків. Відомо, що зникла жінка на восьмому місяці вагітності. Про те, як треба діяти та як надати першу допомогу людині під час утоплення - читайте тут . Нагадаємо, на Одещині УАЗ впав з греблі в річку, водій потонув. Крім того, у Харкові в озері потонув 12-річний хлопчик, рятувальники знайшли його тіло наступного дня. Також Інформатор писав, що на озері у Волинській області 8-річний хлопчик намагався дістати кепку, але впав та потонув Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

На Житомирщині подружжя пішло на риболовлю та зникло: рятувальники знайшли порожній човен

Читать на русском
На Житомирщині подружжя пішло на риболовлю та зникло: рятувальники знайшли порожній човен

Є надія, що зникла сімейна пара залишилася в очереті

На Житомирщині чоловік із дружиною пішли на рибалку та зникли. За попередньою інформацією, вони могли втопитися, рятувальники знайшли порожній човен. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на управління ДСНС у Житомирській області

Пошуки зниклого подружжя  тривають у селі Паріпси, рятувальники працюють на місцевій водоймі. У зв'язку з погодними умовами до пошуку підключили снігоболотохід "Богун" із міста Дрогобич. Подружжя вийшло на рибалку ще 4 грудня, інформація про їхнє зникнення надійшла вранці 7 грудня. Рятувальники встановили, що відстань від берега до човна становить 300 метрів. 

"Знайшли човен та сумку з сітками та іншими речами, після тригодинного обстеження пошуки призупинили", - зазначив інспектор ДСНС.

Наразі пошуки здійснює автомобіль "Богун", який може пересуватися льодом. Є надія, що люди ще живі та перебувають десь у очереті. Згідно сюжету "ТСН", на риболовлю чоловік із дружиною вирушили кілька днів тому, 7-річну доньку та 4-річного сина вони залишили вдома самих. Тільки  два дні поспіль дівчинці вдалося вибратися з зачиненого будинку та розповісти про зникнення батьків. Відомо, що зникла жінка на восьмому місяці вагітності. 

 

 

Про те, як треба діяти та як надати першу допомогу людині під час утоплення - читайте тут

Нагадаємо, на Одещині УАЗ впав з греблі в річку, водій потонув. Крім того, у Харкові в озері потонув 12-річний хлопчик, рятувальники знайшли його тіло наступного дня.

Також Інформатор писав, що на озері у Волинській області 8-річний хлопчик намагався дістати кепку, але впав та потонув 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.