У Преображенці російський дрон влучив у цивільне авто — загинули чоловік і жінка. Загалом за добу окупанти атакували 18 населених пунктів Запорізької області здійснили понад 570 ударів
У селі Преображенка Запорізької області російський дрон атакував цивільний автомобіль, унаслідок чого загинули двоє людей. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров у Telegram.
«Двоє людей загинули внаслідок ворожої атаки на Преображенку. Російський дрон ударив по цивільній автівці», — написав він.
За словами Федорова, 53-річний чоловік загинув на місці, а його 50-річна дружина померла від отриманих поранень. Загалом протягом минулої доби війська РФ завдали 570 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області. Унаслідок атак дронів у Пологівському районі двоє людей загинули, ще двоє — дістали поранення. Крім того:
Надійшло три повідомлення про руйнування приватних будинків, господарських споруд і автомобілів.
Нагадаємо, у ніч на 13 жовтня Росія атакувала Україну 82 дронами, з яких ППО збила й подавила 69. Водночас зафіксовано 13 влучань у семи локаціях та падіння уламків збитих дронів у ще двох місцях.
В Одеській області внаслідок влучань спалахнули масштабні пожежі на промислових складах із текстильною продукцією та швейним обладнанням. Полум’я охопило понад 5 тисяч квадратних метрів площі, повністю згоріла одна автівка. За попередніми даними, постраждала одна людина.
В Харкові росіяни атакували 2 КАБами Немишлянський і Слобідський райони та 3 БпЛА – Шевченківський район міста. Постраждав 42-річний чоловік. Пошкоджено підприємство, скління вікон у багатоквартирному будинку, господарчі споруди.
У Сумах російський безпілотник завдав удару по житловому сектору міста. Влучання зафіксоване поруч із багатоповерховими будинками. У квартирах вибило вікна. Внаслідок удару виникла пожежа в нежитловій будівлі, яку рятувальники оперативно ліквідували. Одна людина отримала гостру реакцію на стрес.