“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вартість послуг оцінювали у 3000 доларів
На Закарпатті прикордонники викрили трьох організаторів нової схеми переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон. Їхні клієнти мали перепливати річку Тиса. Зловмисників затримали “на гарячому”.
Про це повідомляє Держприкордонслужба у Facebook. Вартість послуг оцінювали у 3000 доларів.
Зазначається, що затримання відбулося, коли “клієнта” везли до українсько-румунського кордону. За задумом, він мав перетнути Тису, глибина якої сягає чотирьох метрів.
У суму 3000 доларів входили не лише послуги з доставки до кордону. Також організатори схеми надавали ухилянтам місце проживання та гідрокостюм, в якому вони йшли пливли через річку.
Наприкінці жовтня співробітники СБУ викрили три нові схеми "відкосу" від призову у різних регіонах нашої держави. До оборудки були причетні керівник ТЦК, голова ВЛК та навіть завідувач кафедри, які за гроші робили призовників непридатними до служби у ЗСУ.
Також нещодавно в Одесі СБУ та Нацполіція затримали трьох чоловіків, які допомагали ухилянтам виїхати за кордон. Їх спіймали "на гарячому", коли ті у машині "швидкої" перевозили своїх чергових клієнтів. Організаторам незаконної схеми повідомили про підозру, триває розслідування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.