Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Родовище забезпечить країну технічною і харчовою сіллю
Закарпаття готується стати найпотужнішим виробником солі в Україні. Буштинське родовище солі може перекрити потреби країни на 100 %.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, - передає Інформатор.
"На території Буштинської громади Тячівського району стартували роботи. Мова про кейс, котрий дозволить розробляти Буштинське соляне родовище та добувати до 150 тисяч тонн солі на місяць методом підземного вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі", - розповів Микита.
Через бойові дії на Донеччині зупинилося держпідприємство «Артемсіль», яке забезпечувало 100 % потреби країни.
Саме тому, щоб покрити продовольчу потребу країни Закарпаття включилося в цю роботу.
Після попередніх геологічних досліджень виявили колосальний соляний пласт, котрий починається з 35 до 500 метрів.
"Зараз вже розпочали інженерні роботи з будівництва під’їзної дороги, розмітки бурових майданчиків, облаштували місця для працівників та інше. Водночас закупили сучасне обладнання для глибокого промислового буріння", - заявив очільник Закарпатської ОВА.
За інформацією фахівців, вже через 6 місяців ми будемо мати першу добуту сіль на Закарпатті. Родовище зможе забезпечити 100 % потреби України у технічній солі, яку постачатимуть для утримання доріг у зимовий період. Зараз потреба країни в технічній солі – до 450 тисяч тонн на сезон.
Після планового розвитку інфраструктури підприємство розпочне постачання столової солі для населення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.