RU
Головна
Україна
Політика
16:45, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Ужгороді депутати Закарпатської обласної ради 28 жовтня проголосували за дострокове припинення повноважень голови обласної ради Олексія Петрова, який на торішніх місцевих виборах очолив в області список партії Слуга народу і був обраний депутатом, а з 7 грудня 2020 року зайняв крісло голови облради. Офіційні сайти та паблики Закарпатської облради вже поширили заяву Петрова про його намір оскаржувати рішення депутатів щодо його зняття на посаді, повідомляє Інформатор. Те, що відбувається, є порушенням усіх правових норм і має ознаки самоврядування. Я звернувся з цього приводу до прокуратури та поліції з метою реагування на ці дії, заявив Петров. Він також вважає, що причиною рішення депутатів стали гострі бюджетні питання та проблеми в оптимізації структури комунальних підприємств обласної ради. Саме для більш скрупульозного вивчення цих питань їм було ухвалено рішення про перенесення чергового засідання облради, що, зважаючи на все, і обурило закарпатських депутатів. Олексій Петров також зазначив, що саме питання такої оптимізації ініціював на минулій сесії депутат від фракції Рідне Закарпаття Володимир Чубірко, який подав депутатський запит із проханням створити групу з оптимізації комунальних підприємств, власником яких є обласна рада. Саме Чубірко заявляв, що штати цих підприємств роздуті, що там керівники одержують великі зарплати, а інші працівники мізерні виплати. Внаслідок обласного перевороту облраду тимчасово очолив саме депутат Володимир Чубірко. За таке рішення проголосувала більшість депутатів облради на сесії. Раніше інформатор повідомляв, що рейтинги партії Слуга народу та Володимира Зеленського знижуються, що може призвести до у партії та втечі депутатів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .

На Закарпатті депутати відправили у відставку голову облради. Він збирається звертатися до поліції

Читать на русском
На Закарпатті депутати відправили у відставку голову облради. Він збирається звертатися до поліції

Олексія Петрова, який очолює обласну раду Закарпаття, відправили у відставку

В Ужгороді депутати Закарпатської обласної ради 28 жовтня проголосували за дострокове припинення повноважень голови обласної ради Олексія Петрова, який на торішніх місцевих виборах очолив в області список партії «Слуга народу» і був обраний депутатом, а з 7 грудня 2020 року зайняв крісло голови облради.

Офіційні сайти та паблики Закарпатської облради вже поширили заяву Петрова про його намір оскаржувати рішення депутатів щодо його зняття на посаді, – повідомляє Інформатор.

 

Петров Ужгород

«Те, що відбувається, є порушенням усіх правових норм і має ознаки самоврядування. Я звернувся з цього приводу до прокуратури та поліції з метою реагування на ці дії», – заявив Петров.

Він також вважає, що причиною рішення депутатів стали гострі бюджетні питання та проблеми в оптимізації структури комунальних підприємств обласної ради. Саме для більш скрупульозного вивчення цих питань їм було ухвалено рішення про перенесення чергового засідання облради, що, зважаючи на все, і обурило закарпатських депутатів.

Олексій Петров також зазначив, що саме питання такої оптимізації ініціював на минулій сесії депутат від фракції «Рідне Закарпаття» Володимир Чубірко, який подав депутатський запит із проханням створити групу з оптимізації комунальних підприємств, власником яких є обласна рада. Саме Чубірко заявляв, що штати цих підприємств роздуті, що там керівники одержують великі зарплати, а інші працівники – мізерні виплати.

Внаслідок «обласного перевороту» облраду тимчасово очолив саме депутат Володимир Чубірко. За таке рішення проголосувала більшість депутатів облради на сесії.

Раніше інформатор повідомляв, що рейтинги партії «Слуга народу» та Володимира Зеленського знижуються, що може призвести до «хитань» у партії та втечі депутатів.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .  

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.