Головна
Україна
Події
18:54, 29 Серпня
Информатор UA

Интро

Останні дні літа обіцяють бути найбільш гарячими для російських окупантів всього південного напрямку України.  Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор.  "Щойно: 4 потужні вибухи в районі північного виїзду з Мелітополя. Збираємо детальну інформацію про втрати ворога", - зазначив він.  Мер додав, що за оновленими даними сили спротиву влучили в самі "очі" ворога.  "Тепер ворожі сили майже осліпли, до того ж втратили багато крові, а наші вже готові влучно завдавати наступного удару", - написав Федоров.  Раніше ми розповідали, що Збройні сили України пішли в наступ, і що відбувається на півдні України.  Раніше інформатор повідомляв, що російські військові будують понтонну переправу біля Антонівського мосту в Херсоні. А мешканцям окупованих територій дали поради, як знизити небезпеку під час боїв за місто. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На виїзді з окупованого Мелітополя пролунали 4 потужні вибухи - мер

Читать на русском

Ворог зазнав втрат, інформація уточнюється

Читать на русском
На виїзді з окупованого Мелітополя пролунали 4 потужні вибухи - мер

Ворог зазнав втрат, інформація уточнюється

Останні дні літа обіцяють бути найбільш гарячими для російських окупантів всього південного напрямку України. 

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор

"Щойно: 4 потужні вибухи в районі північного виїзду з Мелітополя. Збираємо детальну інформацію про втрати ворога", - зазначив він. 

Мер додав, що за оновленими даними сили спротиву влучили в самі "очі" ворога. 

"Тепер ворожі сили майже осліпли, до того ж втратили багато крові, а наші вже готові влучно завдавати наступного удару", - написав Федоров. 

Раніше ми розповідали, що Збройні сили України пішли в наступ, і що відбувається на півдні України

Раніше інформатор повідомляв, що російські військові будують понтонну переправу біля Антонівського мосту в Херсоні. А мешканцям окупованих територій дали поради, як знизити небезпеку під час боїв за місто.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.